خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/16 14:19:40
سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه مجلس به خانه ملت پاسخ داد:

چرا لایحه مالیات بر ارزش‌افزوده به کمیسیون ارجاع شد؟

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: به منظور هماهنگ شدن لایحه ساماندهی پایانه‌های فروشگاهی و موادی که به کمیسیون اقتصادی ارجاع شده بودند، بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در صحن، پس از هماهنگی های لازم در کمیسیون اقتصادی انجام می‌شود.
چرا لایحه مالیات بر ارزش‌افزوده به کمیسیون ارجاع شد؟ عضو هیات رئیسه مجلس گفت: به منظور هماهنگ شدن لایحه ساماندهی پایانه‌های فروشگاهی و موادی که به کمیسیون اقتصادی ارجاع شده بودند، بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در صحن، پس از هماهنگی های لازم در کمیسیون اقتصادی انجام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107032501931.jpg چرا,لایحه,مالیات,بر,ارزش‌افزوده,به,کمیسیون,ارجاع,شد؟ Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ارجاع مواد باقیمانده از لایحه مالیات بر ارزش افزوده برای بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی، اظهار داشت: برخی از مواد لایحه ساماندهی پایانه‌های فروشگاهی از شورای نگهبان مورد ایراد قرار گرفته و برای بررسی در کمیسیون اقصادی قرار دارد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در مواد بعدی لایحه مالیات بر ارزش افزوده به ساماندهی پایانه‌های فروشگاهی اشاره شده است و نیاز بود که تکلیف آن قانون نیز مشخص شود.

وی افزود: فصل سوم لایحه مالیات بر ارزش افزوده و مواد 24، 25، و26 این لایحه به کمیسیون اقتصادی ارجاع شده بود و قرار شد همه این مواد بایکدیگر در کمیسیون هماهنگ شوند و سپس در دستور کار دوباره مجلس شورای اسلامی قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet