خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/30 12:17:24
سرویس سیاسی
پورمختار:

رفتار برخی کشورهای منطقه ناشی از شیطنت های انگلیسی- آمریکایی است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است، دولت های مرتجع عربی تحت حمایت های رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس عمل می کنند.
رفتار برخی کشورهای منطقه ناشی از شیطنت های انگلیسی- آمریکایی است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است، دولت های مرتجع عربی تحت حمایت های رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس عمل می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100321778635.jpg رفتار,برخی,کشورهای,منطقه ناشی,از,شیطنت,های,انگلیسی-,آمریکایی,است Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت با اشاره به اهمیت امنیت منطقه به دست خود کشورهای منطقه گفت: همیشه گفته ایم که امنیت خلیج فارس برعهده خود کشورهای حوزه خلیج فارس است و این امنیت هرگز با حضور و دخالت سایر کشورها مخصوصا آمریکا و برخی کشورهای اروپایی شکل نمی گیرد.

حضور کشورهای غربی در منطقه تنش زا است

نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور کشورهایی که فاصله زیادی هم با خلیج فارس دارند، نه تنها امنیت زا نیست، بلکه تنش زا است و باعث ناامنی و ایجاد تنش در منطقه می شود.

پورمختار با اشاره به شعار انگلیسی ها که اختلاف افکن و حکومت کن ، تاکید کرد: ثابت شده است که این کشورها هیچ حسن نیتی ندارند و نگاهشان تجاری و به منفعت خودشان است و نگاهشان به کشورها همان نگاه گاوشیردهی است که ترامپ به عربستان دارد، پس اختلافات را بیشتر می‌کنند.

جمهوری اسلامی به فروش نفت خود  ادامه می دهد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه حضور غربی ها همواره  باعث ایجاد اختلاف در منطقه است، تاکید کرد: اعتقاد دارم بخش عمده ای از اختلافاتی که بین کشورهای حوزه خلیج فارس الان وجود دارد، ناشی از دخالت ها و شیطنتهای  انگلیسی و آمریکایی است، چراکه  به سایر کشورها اخبار نادرست و غلط می‌دهند و  آنها را از ایران می ترسانند. 

وی با اشاره به موضوع نفتکش ایرانی "سابیتی" ادامه داد: دولت های مرتجع عربی از حمایت های رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس برخوردار هستند و تحت تاثیر آنها عمل می کنند، آنها می خواهند با این شیطنت ها از صادرات نفت ایران جلوگیری کنند،اما جمهوری اسلامی به فروش نفت خود  ادامه می دهد.

گسترش ایران هراسی توسط کشورهای مرتجع عربی ، آمریکا و انگلستان

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به گسترش ایران هراسی توسط کشورهای مرتجع عربی و آمریکا و انگلستان، تصریح کرد: عربستان ،امارات و برخی دیگر از کشورها  ایران هراسی را ایجاد می کنند و کشورهای منطقه را می ترسانند و اما طرح ائتلاف برای صلح رئیس جمهوری، یک طرح منطقه‌ای ،عاقلانه و منطقی است و فارغ از دخالت سایر کشورهایی  است که به دنبال توطئه و منافع خودشان در منطقه هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet