هدر موبایل
1398/07/19 08:36:01
سرویس فرهنگی
در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت مطرح شد؛

توضیح وزیر علوم درباره امکان انتشار کارنامه پذیرفته شدگان کنکور 98

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در واکنش به اعتراضات نسبت به کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد ۹۸، نتایج کنکور امسال را قطعی خواند.
توضیح وزیر علوم درباره امکان انتشار کارنامه پذیرفته شدگان کنکور 98 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در واکنش به اعتراضات نسبت به کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد 98، نتایج کنکور امسال را قطعی خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104325375437.jpg توضیح,وزیر,علوم,درباره,امکان,انتشار,کارنامه,پذیرفته,شدگان,کنکور,98 Icana

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به این سئوال که با توجه به برخی اعتراضات نسبت به نتایج کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد، امکان انتشار کارنامه و اسامی پذیرفته شدگان در دانشگاه‌ها به ویژه در رشته‌های علوم پزشکی وجود دارد یا خیر، گفت: سازمان سنجش نتایج دو آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد را اعلام کرده و پذیرفته شدگان و قبولی‌ها در حال حاضر در دانشگاه‌های کشور شروع به تحصیل کرده‌‎اند.

نتایج کنکور سراسری و کنکور ارشد 98 قطعی است

عضو کابینه دولت دوازدهم تصریح کرد: نتایج بر اساس شاخصه‌های نمره و ضوابطی که برای آزمون‌ها پیش بینی شده، قطعی است و معمولا هر سال فرصتی برای اعتراض کسانی که به هر دلیل نسبت به قبولی خود معترض هستند، وجود دارد.

غلامی با بیان اینکه برخی از افراد نسبت به پذیرفته نشدن خود در کنکور معترض بودند که تعداد زیادی از این پرونده‌ها در حال رسیدگی است، گفت: رسیدگی به اعتراضات به هیچ عنوان به معنای پذیرفتن درخواست افراد نیست بلکه جهت کسب اطمینان این رسیدگی‌ها صورت می‌گیرد.

لیست پذیرفته شدگان در اختیار دانشگاه‌ها قرار می‌گیرد

وزیر علوم با یادآوری اینکه در حال حاضر لیست اسامی افراد پذیرفته شده برای اطلاع خودشان در سایت قرار می‌‎گیرد، اضافه کرد: افزون بر این، لیست پذیرفته شدگان در اختیار دانشگاه‌ها قرار می‌گیرد که از این مرحله به بعد مسئولیت پذیرفته شدگان با دانشگاه‌ها بوده که در رشته‌های علوم پزشکی به عهده وزارت بهداشت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet