هدر موبایل
1398/07/16 16:56:51
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

ثبت جهانی راهپیمایی اربعین کاری اساسی است که امیدوارم صورت بگیرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ثبت جهانی راهپیمایی عظیم اربعین یک کار اساسی است، که امیدواریم این مسئله مهم صورت بگیرد.
ثبت جهانی راهپیمایی اربعین کاری اساسی است که امیدوارم صورت بگیرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ثبت جهانی راهپیمایی عظیم اربعین یک کار اساسی است، که امیدواریم این مسئله مهم صورت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810109253497194.jpg ثبت,جهانی,راهپیمایی,اربعین,کاری,اساسی,است,که,امیدوارم,صورت,بگیرد Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر ورود کمیسیون امنیت ملی و دستگاه دیپلماسی کشورمان به ثبت جهانی راهپیمایی اربعین اظهار داشت: انجام این موضوع سازو کارهای خاص خود را دارد.

شاخصه‌های مهمی در راهپیمایی اربعین دیده می‌شود

وی افزود: در راهپیمایی اربعین شاخصه‌هایی از قبیل بعد انسانی و تاریخی وجود دارد و البته شاخص اثرگذاری در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و ... نیز در اربعین دیده می‌شود؛ بنابراین این کار قابل انجام است.

حشمت الله فلاحت پیشه

راهپیمایی اربعین بیانگر مسائل مهمی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اما من فکر می‌کنم امسال مسائل مهم تری در مسئله اربعین است که باید شکل گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد:  بنده پیشنهادی مطرح کرده بودم، که کمیسیون امنیت ملی جلسه‌ای را در رابطه با اربعین بگذارد و به آن هم باید به عنوان یک موضوع فراملی در حوزه‌های مختلف سیاسی، امنیتی، رسانه‌ای و ... نگاه کرد، که به هرحال این کار تا الان صورت نگرفته، اما ثبت جهانی اربعین یک کار اساسی است که امیدواریم این مسئله مهم صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet