خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/07/17 14:00:48
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید:

مجلس کیفیت قانون گذاری را ارتقاء دهد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای اجرایی شدن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد نظام قانون گذاری لازم است کیفیت عملکردی و کارشناسی مجلس در بعد قانون گذاری افزایش یابد.
مجلس کیفیت قانون گذاری را ارتقاء دهد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای اجرایی شدن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد نظام قانون گذاری لازم است کیفیت عملکردی و کارشناسی مجلس در بعد قانون گذاری افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100018230188.jpg مجلس,کیفیت,قانون,گذاری,را,ارتقاء,دهد Icana

سهیلا جلودارزاده درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سیاست های کلی قانون گذاری که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، تصریح کرد: ما در حال حاضر شاهد این هستیم که برخی قوانین ناقض قوانین قبلی است یا فاصله تصویب قوانین در موضوعی واحد بخاطر همه جانبه نبودن و نواقص موجود در آن با قانون جدید کم است.

وی افزود: در بعد اجرا نیز متاسفانه قوانین به درستی توسط دولت ها اجرا نمی شود و نظارت مجلس نیز به گونه ای نیست که ایرادات اجرایی را اصلاح کند،  عمدتاً در خصوص قوانین مرتبط با اقتصاد و صنعت با این پدیده مواجه هستیم.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نظم در قانون گذاری و پیوستگی قوانین مختلف با یکدیگر می تواند باعث شود کشور بجای انبود قوانین نا کار آمد و احتمالا ناقض یکدیگر با قوانین کار آمد و گره گشا اداره شود./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet