هدر موبایل
1398/07/28 13:23:17
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی:

ثبت اموال مسئولان به اعتماد افزایی بین مردم و حاکمیت منجر می‌شود

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: راه‌اندازی سامانه ثبت اموال مسئولان، به اعتماد افزایی بین مردم و حاکمیت منجر می‌شود.
ثبت اموال مسئولان به اعتماد افزایی بین مردم و حاکمیت منجر می‌شود عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: راه‌اندازی سامانه ثبت اموال مسئولان، به اعتماد افزایی بین مردم و حاکمیت منجر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201910105124161392.jpg ثبت,اموال,مسئولان,به,اعتماد,افزایی,بین,مردم,و,حاکمیت,منجر,می‌شود Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نتایج راه اندازی سامانه ثبت اموال مسئولان در قوه قضائیه، اظهار داشت: یقینا ثبت اموال مسئولان در قوه قضائیه به اعتماد افزایی بین مردم و حاکمیت منجر می‌شود.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر شفاف‌سازی در خصوص اموال و دارایی مسئولان و مقامات انجام شود، مشخص می‌شود که بسیاری از مسئولان از مردم عادی نیز اموال کمتری دارند.

وی افزود: عموما افرادی که عنوان مسئول را یدک می کشند، آن گونه نیستند که از اموال فراوانی برخوردار باشند.

ترکی ادامه داد: بسیاری از مسئولان شرمنده اهل و عیال خود هستند زیرا انتظار از آن ها فراوان است در حالی که کارمند و حقوق بگیر دولت هستند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: شفاف‌سازی در خصوص اموال مسئولان منجر به اعتماد عمومی مردم به نظام و مسئولان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های نظارتی ورود پیدا کرده و بر اموال مسئولان نظارت می‌کنند، افزود: این در حالی است که افراد عادی فراوانی هستند که اموال بسیار زیادی دارند اما در هیچ کجا ثبت نشده اند و اگر اموال صد مسئول را تجمیع کنیم هم به اندازه آن‌ها نمی شود و متاسفانه کسی به اموال آن‌ها رسیدگی نمی‌کند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید نهادهای مسئول به اموال همه افرادی که دارائی های غیرمتعارفی دارند رسیدگی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet