شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/07/17 09:13:54
سرویس سیاسی
عضو مجمع نمایندگان استان ایلام:

«مهران» امن ترین مرز برای تردد زائران اربعین است

نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به وضعیت بسیار مساعد مرز بین المللی مهران گفت: مرز بین المللی مهران امن ترین مرز برای تردد زائران اربعین است.
«مهران» امن ترین مرز برای تردد زائران اربعین است نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به وضعیت بسیار مساعد مرز بین المللی مهران گفت: مرز بین المللی مهران امن ترین مرز برای تردد زائران اربعین است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610103843216828.jpg «مهران»,امن,ترین,مرز,برای,تردد,زائران,اربعین,است Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با تشریح آخرین وضعیت مرز بین المللی مهران گفت: وضعیت مرز بین المللی مهران بسیار خوب و روان است و زائران اربعین بدون هیچ مشکلی از طریق این مرز وارد خاک عراق شده و به مسیر خود به طرف کربلای معلی ادامه می دهند.

لزوم توجه زائران اربعین به تدابیر مسئولان اجرایی و انتظامی

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران ادامه داد: تدابیر مسئولان استان ایلام به ویژه مسئولان انتظامی استان حفظ امنیت زائران اربعین و پایین آوردن زمان انتظار برای ورود آنها به خاک عراق بوده و از زائران تقاضا می شود که به این تدابیر احترام گذاشته تا بدون هیچ مشکلی به مسیر خود به سمت کربلا ادامه دهند.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: مرز بین المللی مهران به عنوان یکی از مبادی خروجی زائران اربعین روزانه هزاران نفر را روانه کربلای معلی می کند و از لحاظ امنیت، از بالاترین امنیت برخوردار است.

مسیر بازگشت مسافران اربعین مرز بین المللی مهران است

عضو مجمع نمایندگان استان ایلام خاطرنشان کرد: البته مسئولان استان ایلام برای بازگشت زائران اربعین حسینی که بیشتر انها مرز بین المللی مهران را برای بازگشت انتخاب می کنند، تدابیر ویژه ای اندیشیده است؛ لذا به زائران اربعین اطمینان داده می شود که از طریق مرز بین المللی مهران، به راحتی و بدون هیچ مشکلی به شهر های خود بازگردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet