هدر موبایل
1398/07/21 05:17:07
سرویس حوزه ریاست
صبح امروز؛

دکتر لاریجانی تهران را به مقصد بلگراد ترک کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز به‌منظور حضور در اجلاس بین‌المجالس جهانی(IPU ) تهران را به مقصد صربستان ترک کرد.
دکتر لاریجانی تهران را به مقصد بلگراد ترک کرد رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز به‌منظور حضور در اجلاس بین‌المجالس جهانی(IPU ) تهران را به مقصد صربستان ترک کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910101067355220.jpg دکتر,لاریجانی,تهران,را,به,مقصد,بلگراد,ترک,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکترعلی لاریجانی صبح امروز یکشنبه (21 مهرماه) عازم بلگراد پایتخت صربستان شد تا در صد و  چهل و یکمین اجلاس بین‌المجالس جهانی(IPU) حضور یابد.

بنابر این گزارش، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران، مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی، شهرام کوسه غراوی نماینده مردم مینودشت، محمدمهدی زاهدی  نماینده مردم کرمان و جلیل مختار نماینده مردم آبادان در این سفر رئیس مجلس را همراهی می‌کنند.

همچنین‌ معاون پارلمانی رییس‌جمهور و جمعی از نمایندگان با حضور در فرودگاه امام خمینی(ره) دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را بدرقه کردند.

دکتر علی لاریجانی  علاوه بر سخنرانی در  مجمع عمومی این اجلاسیه با روءسای پارلمان های کشورهای مختلف دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اتحادیه بین‌المجالس در سال ۱۸۸۹ تأسیس شد که نخستین نهاد انجمن ثابت برای مذاکرات چندجانبه سیاسی و مختص نمایندگان پارلمان بود اما در ادامه به یک سازمان بین‌المللی برای مجالس کشورهای مختلف تبدیل شد، مجالس ملی ۱۷۸ کشور عضو آی پی یو هستند و ۱۲ مجمع پارلمانی منطقه‌ای اعضای وابسته به شمار می‌آیند، این نهاد یک عضو ناظر ثابت در مجمع عمومی سازمان ملل دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet