هدر موبایل
1398/07/24 16:28:49
سرویس حوزه ریاست
دقایقی قبل

دکتر لاریجانی بلگراد را به مقصد تهران ترک کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از حضور در اجلاس بین‌المجالس جهانی (IPU) صربستان را به مقصد تهران ترک کرد.
دکتر لاریجانی بلگراد را به مقصد تهران ترک کرد رئیس مجلس شورای اسلامی پس از حضور در اجلاس بین‌المجالس جهانی (IPU) صربستان را به مقصد تهران ترک کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904109401112878.jpg دکتر,لاریجانی,بلگراد,را,به,مقصد,تهران,ترک,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه 24 مهرماه) پس از حضور در صد و چهل و یکمین اجلاس بین‌المجالس جهانی(IPU)   ، بلگراد پایتخت صربستان را به مقصد تهران ترک کرد.

دکترعلی لاریجانی  در این سفر ضمن حضور و سخنرانی در اجلاس بین‌المجالس جهانی(IPU)  ، با روسای مجالس کشورهای  مختلف دیدار و گفت‌وگو کرد. 

بنابراین گزارش سیده فاطمه حسینی و مصطفی کواکبیان نمایندگان مردم تهران، مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی، شهرام کوسه غراوی نماینده مردم مینودشت، محمدمهدی زاهدی  نماینده مردم کرمان و جلیل مختار نماینده مردم آبادان در این سفر رئیس مجلس را همراهی کردند.

براساس این گزارش رییس مجلس شورای اسلامی که در بزرگترین گردهمایی روسا و هیئت های پارلمانی جهان شرکت کرده بود، در این سفر با بیش از 15 رئیس پارلمانی و مقامات کشورهای مختلف، دیدار و اهداف گسترده ای را در راستای فعال سازی دیپلماسی پارلمانی دنبال کرد.

گفتنی است؛ بیش از 170 کشور جهان در این اجلاس حضور دارند و IPU کار خود را با شعار تقویت حقوق بین الملل، نقش و سازوکار پارلمانی و کمک به همکاری های منطقه ای تا فردا ادامه می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet