هدر موبایل
1398/07/19 02:26:43
سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه مجلس:

"شفافیت" تنها راه مبارزه و مقابله با هزینه‌های انتخاباتی

نماینده مردم قم در مجلس دهم معتقد است، که برای ورود هزینه‌های نامعقول در انتخابات، ایجاد شفافیت در مخارج انتخاباتی کاندیدا خواهد بود.
"شفافیت" تنها راه مبارزه و مقابله با هزینه‌های انتخاباتی نماینده مردم قم در مجلس دهم معتقد است، که برای ورود هزینه‌های نامعقول در انتخابات، ایجاد شفافیت در مخارج انتخاباتی کاندیدا خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107163305384.jpg "شفافیت",تنها,راه,مبارزه,و,مقابله,,با,هزینه‌های,انتخاباتی Icana

احمد امیر آبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ورود پول‌های کثیف در ادوار مختلف انتخابات‌ و همچنین راهکار مقابله با آن، اظهار داشت: تنها راه مبارزه و مقابله با هزینه‌های در انتخابات "شفافیت" است.

کاندیداها باید هزینه‌های انتخاباتی شان را به صورت شفاف اعلام کنند

وی در ادامه افزود: کاندیدا باید به صورت واضح بیان کنند، که هزینه‌هایی را که در انتخابات خرج کرده‌اند، از کجا آورده‌اند و البته بعد از آن هم اعلام شود که چه میزان هزینه کرده‌اند.

افراد و جاهایی که از کاندیدا حمایت می‌کنند، باید مشخص شوند

عضو هئیت رئیسه مجلس تاکید کرد: در حقیقت باید به صورت شفاف افرادی که در انتخابات به کاندیداها هم کمک می‌کنند و همچنین جاهایی که از آنها حمایت کرده‌اند؛ به صورت شفاف اعلام شوند.

نماینده مردم قم خطر نشان کرد: اگر کاندیدی به مجلس راه پیدا کرد، بایستی توصیه‌هایی را هم که به وزرا می‌کنند به صورت واضح مشخص شود که قطعا اگر این اتفاقات انجام بگیرد بسیاری از مسائل حل می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet