هدر موبایل
1398/07/20 11:38:17
سرویس فرهنگی
حسینی‌کیا با تاکید بر آموزش زبان کشورهای همسایه در مدارس مطرح کرد:

آموزش زبان انگلیسی در مدارس نباید انحصاری باشد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: الزامی وجود ندارد که فقط زبان انگلیسی در مدارس کشورمان آموزش داده شود و بهتر است که زبان کشورهای حاشیه و همسایه جمهوری اسلامی هم در مدارس تدریس شود.
آموزش زبان انگلیسی در مدارس نباید انحصاری باشد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: الزامی وجود ندارد که فقط زبان انگلیسی در مدارس کشورمان آموزش داده شود و بهتر است که زبان کشورهای حاشیه و همسایه جمهوری اسلامی هم در مدارس تدریس شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106115517876.jpg آموزش,زبان,انگلیسی,در,مدارس,نباید,انحصاری,باشد Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره طرح یک فوریتی رفع انحصار از زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور، گفت: ما در این طرح به دنبال آن هستیم که زبان انگلیسی از انحصار خارج شود و زبان‌های دیگر هم وارد نظام آموزشی کشورمان شود.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: چه الزامی وجود دارد که فقط زبان انگلیسی در مدارس کشورمان آموزش داده شود؟

وی ادامه داد: در واقع نگاه اصلی ما این است که آموزش زبان انگلیسی در مدارس ما نباید به صورت منحصر باشد چرا که کشور انگلیس تاکنون ضربه‌های سنگینی به کشورمان وارد کرده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: بهتر است که به جای آنکه فقط زبان انگلیسی در مدارس کشورمان تدریس شود، زبان کشورهای حاشیه و همسایه جمهوری اسلامی هم در مدارس تدریس شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه وضعیت ما در مابقی زبان‌ها به هیچ وجه خوب نیست، تصریح کرد: متاسفانه در مدارس ما همه وقت و انرژی افراد صرف آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان می‌شود که هیچ گونه ضرورتی ندارد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet