خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/22 13:49:46
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

روند تنش زدایی بین ایران و عربستان آغاز شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: روند تنش زدایی بین ایران و عربستان آغاز شده و سفر عمران خان نخست وزیر پاکستان بخشی از این جریان محسوب می شود.
روند تنش زدایی بین ایران و عربستان آغاز شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: روند تنش زدایی بین ایران و عربستان آغاز شده و سفر عمران خان نخست وزیر پاکستان بخشی از این جریان محسوب می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201909102370464153.jpg روند,تنش,زدایی,بین,ایران,و,عربستان,آغاز,شده,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به  حمله موشکی اخیر به نفتکش ایرانی سابیتی در دریای سرخ گفت: در زمانی که مشخص شده بین ایران و عربستان باید میانجیگری و تنش زدایی صورت بگیرد این اقدامات انجام می شود و در این رابطه جریان های افراطی وجود دارد اما توان میدانی جمهوری اسلامی به گونه ای است که می تواند آن ها را شناسایی و از اقدام خود پشیمان کند.

وی ادامه داد: واقعیت این است که روند تنش زدایی بین ایران عربستان آغاز شده است و سفر عمران خان نخست وزیر پاکستان به تهران بخشی از این جریان محسوب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارج مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:دنیای اسلام از اختلاف بین کشور های مسلمانی همچون ایران و عربستان ضرر می کند اگر این دو کشور به سمت تنش زدایی حرکت کنند موجب تقویت جریان عقلانی و تضعیف جریان افراطی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet