هدر موبایل
1398/07/22 12:30:29
سرویس صحن
جعفرپور در تذکر شفاهی تاکید کرد

ضرورت تشکیل اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای در لارستان

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت تشکیل اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای به در لارستان تاکید کرد.
ضرورت تشکیل اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای در لارستان رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت تشکیل اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای به در لارستان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103891141488.jpg ضرورت,تشکیل,اداره,کل,راهداری,حمل,و,نقل,جاده,ای,در,لارستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جمشید جعفرپور در نشست علنی امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: چند سال از پیشنهاد کارشناسی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر ضرورت تشکیل اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای به مرکزیت لارستان می گذرد ولی علی رغم پیگیری های متعدد صورت گرفته از رئیس جمهور، معاون اول، وزیر راه و شهرسازی و معاون رئیس جمهور در امور استخدامی و اداری، اما تاکنون نتیجه ای حاصل نشده است.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر چه زمزمه هایی درباره تشکیل اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای به گوش می رسد، اما باید با دستور سریع رئیس جمهور هر چه سریعتر موضوع به صحن دولت آورده شود تا نیاز کارشناسی منطقه برطرف شود.

وی خطاب به وزیر نیرو اظهار کرد: وضعیت بحرانی آب آشامیدنی در حوزه انتخابیه اینجانب به توجه ویژه نیاز دارد، سفره های آب زیرزمینی به شدت کاهش یافته است. علی رغم اینکه سال ها از گذشت تصویب خط دوم انتقال آب از سد سلمان به منطقه می گذرد، اما اقدامات عملی در این زمینه دیده نمی شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: اگر بودجه مورد نیاز برای اجرایی شدن پروژه مذکور زیاد است، می توانیم با فازبندی این پروژه اقدامات لازم برای شروع آن را از سال 99 آغاز کنید.

وی خطاب به وزیر نفت افزود: اکتشاف میدان عظیم گازی ارم را که منجر به افزایش ذخایر گازی کشور شد را تبریک می گویم، با توجه به نیاز شدید منطقه به اشتغال باید چاه های مربوطه هر چه سریعتر به بهره برداری برسد تا با حمایت بخش خصوصی و دولتی زمینه های لازم برای عمران منطقه فراهم شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet