هدر موبایل
1398/07/22 12:37:16
سرویس صحن
طیار در تذکر شفاهی؛

لزوم رسیدگی به وضعیت جاده های گنبدکاووس/سرطان باید جزو بیماری های خاص منظور شود

نماینده مردم گنبدکاووس با اشاره به وضعیت راه های ارتباطی حوزه انتخابیه خود از وزرای مربوطه خواست تا در اسرع وقت ترتیبی برای رفع مشکلات اتخاذ کنند.
لزوم رسیدگی به وضعیت جاده های گنبدکاووس/سرطان باید جزو بیماری های خاص منظور شود نماینده مردم گنبدکاووس با اشاره به وضعیت راه های ارتباطی حوزه انتخابیه خود از وزرای مربوطه خواست تا در اسرع وقت ترتیبی برای رفع مشکلات اتخاذ کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904106544312445.jpg لزوم,رسیدگی,به,وضعیت,جاده,های,گنبدکاووس/سرطان,باید,جزو,بیماری,های,خاص,منظور,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  قرجه طیار در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، 22 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی، گفت: استان گلستان و شهرستان های گنبدکاووس بار دیگر به عزای 15 نفر از قربانیان جاده مرگ نشست که این عزیزان غالبا کودکان روستایی بودند.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صحنه های جانگداز مرگ کودکان معصوم در مقابل دیدگان مادرانشان کابوس مسئولان وزارت راه و شهرسازی خواهد بود، با هر آتشی که در جاده های مرزی که بر جان خانواده های این افراد می افتد صحرای کربلای عاشورا نمود پیدا می کند، شدت حادثه سوختگی در این حوادث به حدی بود که امکان شناسایی اجساد افراد و انجام آزمایشات میسر نشد.

وی با تاکید بر ضرورت اصلاح راه های ارتباطی، گفت: در اسرع وقت باید ترتیبی اتخاذ کنید تا مشکلات برطرف شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری به وزیر بهداشت و درمان وضعیت بیماران سرطانی را یادآور شد و گفت: بنا به فرمایشات رهبری مسئولین باید کاری کنند که بیماران جز درد بیماری، نگرانی دیگر نداشته باشند بنابراین با توجه به شرایط بیماران سرطانی و هزینه های آن «سرطان» باید جزو بیماران خاص منظور شود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet