هدر موبایل
1398/07/22 12:54:35
سرویس صحن
پورابراهیمی در تذکر شفاهی؛

انتقال آب خلیج فارس به کرمان تابستان سال آینده عملیاتی شود

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت آب شرب حوزه انتخابیه خود و با اشاره به جیره بندی آب شرب در تابستان خواستار انتقال آب خلیج فارس به کرمان از تابستان ۹۹ شد.
انتقال آب خلیج فارس به کرمان تابستان سال آینده عملیاتی شود نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت آب شرب حوزه انتخابیه خود و با اشاره به جیره بندی آب شرب در تابستان خواستار انتقال آب خلیج فارس به کرمان از تابستان 99 شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712103404116485.jpg انتقال,آب,خلیج,فارس,به,کرمان,تابستان,سال,آینده,عملیاتی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، 22 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو، عنوان کرد: آب شرب شهر کرمان در تابستانی که گذشت وضعیت اسفناکی داشت به طوری که آب در کرمان جیره بندی و قرار شد براساس برنامه زمانبندی پروژه اولویت دار در استان در دستورکار قرار گیرد.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اولویت نخست ما در استان انتقال آب خلیج فارس که براساس برآوردهای کارشناسی سالانه 30 میلیون مترمکعب ظرفیت برای انتقال آب وجود دارد، است که انتظار داریم قرارداد وزارت نیرو با پروژه انتقال آب هرچه سریع تر منعقد شود تا در تابستان سال آینده شاهد عملیاتی شدن این پروژه باشیم.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: مسیرهای مواصلاتی شهرهای نهبندان به کرمان دچار مشکل است و پس از سیل اخیر حدود 6 ماه است که این مسیر بسته است که تبعات اجتماعی، اقتصادی و امنیتی بسیاری را در منطقه ایجاد کرده است.

پورابراهیمی در پایان نسبت به استرداد لایحه مدیریت خدمات کشوری توسط دولت انتقاد کرد و گفت: با تصویب این قانون که در کمیسیون مشترک کار کارشناسی بسیاری روی آن صورت گرفته است مشکلات بازنشستگان قابل حل بود، مشخص نیست چرا دولت نسبت به استرداد این لایحه اقدام کرده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet