هدر موبایل
1398/07/22 13:21:44
سرویس صحن
ساری در تذکر شفاهی؛

کمبود دبیرستان در روستاها موجب ترک تحصیل دانش آموزان شده است

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس گفت: کمبود دبیرستان های دخترانه و پسرانه در برخی روستاها موجب ترک تحصیل دانش آموزان شده است.
کمبود دبیرستان در روستاها موجب ترک تحصیل دانش آموزان شده است نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس گفت: کمبود دبیرستان های دخترانه و پسرانه در برخی روستاها موجب ترک تحصیل دانش آموزان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707105831398312.jpg کمبود,دبیرستان,در,روستاها,موجب,ترک,تحصیل,دانش,آموزان,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  علی ساری در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، 22 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با توجه به ماده 11 قانون واردات و مهلت 60 روزه ذکر شده در آن آخرین تاریخ پلاک گذاری خودروهای مناطق آزاد 4 بهمن 96 است، ترتیبی اتخاذ شود تا مشکل افرادی که خودرو آن ها در گمرک دپو شده حل شود.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تذکر دیگر من به وزیر آموزش و پرورش است چرا مدارس مناطق سیل زده تکمیل نشده اند، افتتاح مدرسه کپری برای مردم ایران قابل هضم نیست آیا آمار مدارس روستایی دخترانه ما را گرفته اید. چراکه به دلیل نبود دبیرستان های دخترانه و پسرانه باعث ترک تحصیل آن ها می شوید.

وی افزود: آیا وزیر نیرو گزارش پروژه کلکتورهای فاضلاب شرق و غرب و پروژه نیروگاه شهرستان باوی که کلنگ زنی شده را گرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet