روز مجلس
1398/07/22 13:37:34
سرویس صحن
امیری خامکانی در تذکر شفاهی:

مشکل آب شرب شهرستان زرند حل شود

نماینده مردم زرند در مجلس گفت: به دولت، وزارت نیرو و مسئولان استانی هشدار دادم که ۱۴۰ هزار نفر جمعیت، آخرین قطرات آب قابل  شرب زیرزمینی را  مصرف می کنند.
مشکل آب شرب شهرستان زرند حل شود نماینده مردم زرند در مجلس گفت: به دولت، وزارت نیرو و مسئولان استانی هشدار دادم که ۱۴۰ هزار نفر جمعیت، آخرین قطرات آب قابل  شرب زیرزمینی را  مصرف می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904107233154719.jpg مشکل,آب,شرب,,شهرستان,زرند,حل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین امیری خامکانی در نشست علنی امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت در خصوص آب شرب زرند و روستای شهرستان زرند گفت: در این زمینه  بارها به دولت و وزارت نیرو و مسئولان استانی هشدار دادم که ۱۴۰ هزار نفر جمعیت، آخرین قطرات آب قابل  شرب زیرزمینی را  مصرف می کنند و  راهی جز تامین آب از بیرون نداریم لذا از دولت می‌خواهیم به کمک شرکت‌های بزرگ از خط اول  یا دوم انتخاب آب خلیج فارس، استفاده کنند و قرارداد ببندند و دولت به آن ورود کند. دولت چه کار می کند و چه برنامه ای دارد؟

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو گفت: خواهشمندیم کارگروهی به استان کرمان سفر کند و در خصوص آب شهر زرند و شهر کرمان طرحی بدهند.

وی با اشاره به مصوبه مجلس در خصوص راه اندازی دو منطقه آزاد و چند منطقه ویژه اقتصادی از جمله منطقه ویژه اقتصادی ریلی زرند گفت: این موضوع به کجا رسید؟ در شورای نگهبان است یا مجمع تشخیص مصلحت؟ در این مصوبه علاوه بر دو منطقه آزاد چند منطقه ویژه اقتصادی با شرط تامین زیرساخت‌ها توسط خط خصوصی تصویب شده است. 

این نماینده مردم در مجلس در پایان گفت:  تذکر دیگرم در خصوص مشاغل سخت و زیان‌آور کارگران معادن است و می‌خواهم که مشکلات  کارگران واحدها از جمله کارگران معادن را حل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet