هدر موبایل
1398/07/24 15:32:16
سرویس سیاسی
بروجردی:

بهبود روابط ایران و عربستان بر حل بحران یمن تاثیرگذار است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود روابط ایران و عربستان بر حل بحران یمن تاثیرگذار است و جمهوری اسلامی ایران از هرگونه توافق و آتش بس حمایت می کند.
بهبود روابط ایران و عربستان بر حل بحران یمن تاثیرگذار است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود روابط ایران و عربستان بر حل بحران یمن تاثیرگذار است و جمهوری اسلامی ایران از هرگونه توافق و آتش بس حمایت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103782810127.jpg بهبود,روابط,ایران,و,عربستان,بر,حل,بحران,یمن,تاثیرگذار,است Icana

علاء الدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح چهار ماده ای برای پایان بحران یمن گفت: بحران یمن به مسببین آن بر می گردد و وضعیت کنونی این کشور را باید به حساب کشور های عربستان، امارات و هم پیمانان آن ها گذاشت .

وی ادامه داد: بحران یمن جز راه حل سیاسی هیچ راه حلی ندارد و نمی توان از طریق نظامی آن را حل کرد  ضمن این که پنج سال تجربه شکست عربستان و متخدان خود برای این موضوع کافی است بنابراین باید به سمت مذاکره و آتش بس دو طرف حرکت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یمنی ها برای تفاهم و توافق اعلام آمادگی کردند و جمهوری اسلامی ایران از آن حمایت می کند.

وی خاطر نشان کرد: بهبود روابط ایران و عربستان قطعا می تواند بر فروکش بر حل بحران یمن تاثیر بگذارد و جمهوری اسلامی ایران در این راستا از هرگونه اقدامی که منجر به ایجاد صلح شود استقبال می کند./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet