هدر موبایل
1398/07/22 17:33:28
سرویس صحن
مرادی در تذکر شفاهی؛

وزیر امور خارجه از طریق سازمان ملل نسبت به حمله سوریه واکنش نشان دهد

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس گفت: وزیر امور خارجه و رئیس جمهور باید نسبت به اقدامات اخیر ترکیه از طریق قانون و سازمان ملل واکنش نشان دهند.
وزیر امور خارجه از طریق سازمان ملل نسبت به حمله سوریه واکنش نشان دهد نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس گفت: وزیر امور خارجه و رئیس جمهور باید نسبت به اقدامات اخیر ترکیه از طریق قانون و سازمان ملل واکنش نشان دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107368576606.jpg وزیر,امور,خارجه,از,طریق,سازمان,ملل,نسبت,به,حمله,سوریه,واکنش,نشان,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منصور مرادی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: در این روزها رژیم جنایتکار اردوغان به کردهای مظلوم شمال سوریه لشگرکشی کرده است و با استفاده از جنگ افزارهای بمب افکن زنان، کودکان، پیر و جوان را در مناطق نظامی و غیرنظامی به فجیع ترین شکل ممکن مورد هدف قرار می دهد به گونه ای که دیروز در خبرها آمده بود در این حملات بمب فسفر استفاده شده است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: این جنایت در حالی انجام می شود که جامعه جهانی اقدامات پیگیرانه ای برای مقابله با این حملات انجام نداده است، چرا که ظاهرا کلانتر آن ها یعنی آمریکا به این حمله چراغ سبز نشان داده است بنابراین آن ها نیز باید سکوت کنند.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران که مدافع واقعی مظلومان بوده و تنها کشوری است که در مقابل آمریکا استقلال و عزت خود را حفظ کرده است، اکنون باید در مقابل این جنایت واکنش نشان دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر امور خارجه و رئیس جمهور باید در قبال اقدامات اخیر ترکیه از طریق قانون و سازمان ملل واکنش نشان دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet