هدر موبایل
1398/07/22 17:38:22
سرویس صحن
خجسته در تذکر شفاهی؛

سیلوی همدان به یک دهم ارزش واقعی آن به بهانه خصوصی سازی غارت شده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سیلوی همدان به یک دهم ارزش واقعی آن به بهانه  خصوصی سازی غارت شده است، لذا اقدامات لازم برای بازگشت این سیلو به دامان همدان باید انجام شود.
سیلوی همدان به یک دهم ارزش واقعی آن به بهانه خصوصی سازی غارت شده است نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سیلوی همدان به یک دهم ارزش واقعی آن به بهانه  خصوصی سازی غارت شده است، لذا اقدامات لازم برای بازگشت این سیلو به دامان همدان باید انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201908109231695812.jpg سیلوی,همدان,به,یک,دهم,ارزش,واقعی,آن,به,بهانه,,خصوصی,سازی,غارت,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تشکر به دلیل اقدامات انجام گرفته برای کلانشهر شدن همدان خطاب به وزیر نیرو، گفت: 15 سال از بحث تامین آب شرب همدان می گذرد، اما شما علیرغم سفر به همدان هیچ صحبتی در این رابطه نکرده و در جلسات مربوط به این موضوع شرکت نمی کنید.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: در صورت عدم رسیدگی مشکل آب شرب در همدان به مسئله حادی تبدیل خواهد شد.

وی خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی اظهار کرد: سیلوی همدان به یک دهم ارزش واقعی آن به بهانه  خصوصی سازی غارت شده است، لذا باید اقدامات لازم برای بازگشت این سیلو به دامان همدان انجام شود./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet