خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/22 18:03:20
سرویس صحن
بختیار در تذکر شفاهی

ضرورت هماهنگی اختصاص قیر رایگان برای راه های روستایی و شهری بین دستگاه های دولتی

نماینده مردم گلپایگان با اشاره به مصوبه مجلس گفت: دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها باید برای اختصاص قیر رایگان جهت تکمیل راه های روستایی و شهری هماهنگی لازم را داشته باشند.
ضرورت هماهنگی اختصاص قیر رایگان برای راه های روستایی و شهری بین دستگاه های دولتی نماینده مردم گلپایگان با اشاره به مصوبه مجلس گفت: دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها باید برای اختصاص قیر رایگان جهت تکمیل راه های روستایی و شهری هماهنگی لازم را داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104268583073.jpg ضرورت,هماهنگی,اختصاص,قیر,رایگان,برای,راه,های,روستایی,و,شهری,بین,دستگاه,های,دولتی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی بختیار در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: اجرای رتبه بندی نظام فرهنگیان با توجه به وعده داده شده باید در ماه جاری اجرایی شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پروژه خوانسار- بوئین و میاندشت تعطیل و به دلیل عدم اجرای به موقع موجب شده شاهد سقوط مینی بوس و از بین رفتن جان 14 نفر باشیم، بنابراین وزیر راه و شهرسازی باید موضوع را جدی بگیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم یادآور شد: علی رغم مصوبه مجلس و تامین اعتبارات و تذکرات فراوان درباره اختصاص قیر رایگان شاهد عدم هماهنگی بین مجمووعه های دولت و به تعویق افتادن پروژه راه های روستایی و شهری شده ایم، بنابراین ضرورت دارد هماهنگی بین بخش های مختلف دولت و وزارتخانه ها و سازمان برنامه و بودجه صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet