شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/07/22 18:34:42
سرویس صحن
کاظمی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

لزوم رسیدگی به مسائل تامین آب شرب از زاینده رود

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس با اشاره به تامین ۹۷ درصدی آب زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری، گفت: ایجاد تنش های بین استانی مردم چهارمحال و بختیاری و اصفهان در خصوص تامین آب شرب از زاینده رود باید اصلاح شود.
لزوم رسیدگی به مسائل تامین آب شرب از زاینده رود نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس با اشاره به تامین 97 درصدی آب زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری، گفت: ایجاد تنش های بین استانی مردم چهارمحال و بختیاری و اصفهان در خصوص تامین آب شرب از زاینده رود باید اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801104361568365.jpg لزوم,رسیدگی,به,مسائل,تامین,آب,شرب,از,زاینده,رود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی باباحیدری در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: استان چهارمحال و بختیاری تامین کننده 97 درصد آب رودخانه زاینده رود است و براساس مصوبه دولت و شورای امنیت 2 درصد این میزان باید برای مشکل آب شرب 450 هزار  نفر در 4 شهر مصرف شود.

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در هفته گذشته شاهد تخریب محل تامین آب شرب بودیم با این ادعا که محل تامین در محدوده استان اصفهان قرار دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: چهارمحال و بختیاری محل تامین کل آب زاینده رود است که 200 کیلومتر این رودخانه نیز در استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته بنابراین چرا با چنین اقداماتی بین مردم تنش ایجاد می کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet