هدر موبایل
1398/07/22 17:36:17
سرویس صحن
نوریان در تذکر به وزیر کشور؛

طرح موضوع تقسیمات کشوری و مرزهای استان خلاف مصلحت است

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با انتقاد از طرح موضوع تقسیمات کشوری و مرزهای استانی، از آن تحت عنوان اقدامی در جهت مخل امنیت و خلاف مصلحت یاد کرد.
طرح موضوع تقسیمات کشوری و مرزهای استان خلاف مصلحت است نماینده مردم شهرکرد در مجلس با انتقاد از طرح موضوع تقسیمات کشوری و مرزهای استانی، از آن تحت عنوان اقدامی در جهت مخل امنیت و خلاف مصلحت یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807108625609117.jpg طرح,موضوع,تقسیمات,کشوری,و,مرزهای,استان,خلاف,مصلحت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اردشیر نوریان در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی  به وزیر نیرو گفت: شما در مورد پروژه بسیار مهم قانونی بن-بروجن کوتاهی داشتید، بنابراین باید نسبت به اجرای این طرح ملی مصوب مجوزدار و قانونی با جدیت پیگیری کنید و با افرادی که قانون شکنانه هرج و مرج ایجاد کرده و این پروژه قانونی را با تخریب اموال عمومی و ضرر به بیت المال روبرو کردند، برخورد کنید.

نماینده مرم شهرکرد در تذکر خطاب به وزیر کشور تصریح کرد: از شما می خواهم مباحثی پیرامون تقسیمات کشوری و مرزهای استانی که اقدامی در جهت اختلال در امنیت و خلاف مصلحت بوده راه مطرح نکرده، چرا که طرح این موضوع نیز غلط است و افرادی که به این موضوع دمن می زنند باید بدانند با آتش بازی می منند، زیرا که مردم  به هیچ حاضر به پذیرفتن این مسئله نیستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان در تذکر به وزیر نیرو تاکیدکرد: اگر بسیاری موارد به صورت منطقی جلو نرود، مسیر استیضاح و تذکر باز است، بنابراین لازم است از طرح موضوعات جنجالی خودداری کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet