هدر موبایل
1398/07/23 09:05:23
سرویس اجتماعی
حمزه خواستار شد:

ضرورت استقرار اورژانس هوایی در مناطق جنوبی کرمان برای کاهش مرگ و میر ناشی از تصادفات

نماینده مردم کهنوج در مجلس از وزیر بهداشت خواستار استقرار اورژانس هوایی در مناطق جنوبی کرمان برای کاهش مرگ و میر ناشی از تصادفات شد.
ضرورت استقرار اورژانس هوایی در مناطق جنوبی کرمان برای کاهش مرگ و میر ناشی از تصادفات نماینده مردم کهنوج در مجلس از وزیر بهداشت خواستار استقرار اورژانس هوایی در مناطق جنوبی کرمان برای کاهش مرگ و میر ناشی از تصادفات شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711107644588764.jpg ضرورت,استقرار,اورژانس,هوایی,در,مناطق,جنوبی,کرمان,برای,کاهش,مرگ,و,میر,ناشی,از,تصادفات Icana

احمد حمزه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر وزیر بهداشت به جنوب کرمان، گفت: فواصل شهرها در مناطق جنوبی زیاد است در حالی که تنها دو بیمارستان جیرفت و کهنوج توان ارائه خدمات لازم برای مصدومان حوادث راهنمایی و رانندگی را دارند.

نبود جاده‌های استاندارد علت مهم آمار بالای حوادث ترافیکی در جنوب کرمان

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، نبود جاده‌های استاندارد را علت مهم آمار بالای حوادث ترافیکی در جنوب کرمان دانست و افزود: متاسفانه بسیاری از مصدومان پیش از رسیدن به بیمارستان‌های جیرفت و کهنوج که برای انتقال به آنها باید 300 کیلومتر طی شود جان خود را از دست می‌دهند.

وی از وزیر بهداشت خواستار استقرار اورژانس هوایی در این مناطق شد و ادامه داد: انتظار می رود با توجه به فاصله بالای شهرها از بیمارستان‌ها وزارت بهداشت به استقرار اورژانس هوایی در مناطق جنوبی کرمان توجه ویژه داشته باشد.

نقش موثر اورژانس هوایی در کاهش مرگ ومیر ناشی از تصادفات

نماینده مردم کهنوج، فاریاب، منوجان، رودبار و قلعه‌گنج در مجلس دهم، یادآور شد: اورژانس هوایی نقش موثری در کاهش مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی و افزایش مراقبت‌های بهداشتی اولیه دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet