هدر موبایل
1398/07/22 17:44:48
سرویس صحن
بیگلری در تذکر شفاهی:

سازمان ملل در مقابل جنایت علیه مردم سوریه خود را به خواب زده است

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس با اشاره به جنایت های اخیر ترکیه در حمله به کردهای سوریه، گفت: سازمان ملل در مقابل جنایت علیه کردهای سوریه خود را به خواب زده است.
سازمان ملل در مقابل جنایت علیه مردم سوریه خود را به خواب زده است نماینده مردم سقز و بانه در مجلس با اشاره به جنایت های اخیر ترکیه در حمله به کردهای سوریه، گفت: سازمان ملل در مقابل جنایت علیه کردهای سوریه خود را به خواب زده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201810107445046154.jpg سازمان,ملل,در,مقابل,جنایت,علیه,مردم,سوریه,خود,را,به,خواب,زده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن بیگلری در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: درد امروز کردهای سوریه دل همه انسان های آزاده را به درد آورده است، این جنگ و خونریزی های اخیر کاری کرده که تبعیض، بیکاری، فقر و نابرابری از یادمان برود.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تجربه های ما یک روز در بمباران شیمیایی سردشت و حلبچه توسط صدام ملعون، یک روز درد حمله داعش به شنگال و کوبانی و یک روز درد عفرین است. امروز نیز حمله ناجوانمردانه ترکیه به کردهای بی پناه سوریه را شاهدیم.

تشکر از دکتر لاریجانی به خاطر لغو سفر به ترکیه

وی افزود: سازمان ملل و کشورهای اروپایی که دم از حقوق بشر می زنند، امروز خود را به گیجی و خواب زده اند و ظاهراً خبر از حمله اردوغان ملعون به مردان، زنان و کودکان سوریه ای ندارند، این است حقوق بشر آنها، آه کردهای مظلوم نه تنها ترکیه بلکه اروپایی های بی وجدان، آمریکا و اسرائیل را نیز می گیرد.

بیگلری در پایان خاطرنشان کرد: ضمن تشکر از دکتر لاریجانی به خاطر لغو سفر به ترکیه از نمایندگان مردم در مجلس که بیش از 150 نفر از آنها بیانیه حمایت از کردهای سوری را امضا کرده اند، قدردانی می کنم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet