خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/22 17:56:13
سرویس صحن
سعیدی مبارکه در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

انتقاد از تعرض به حقابه کشاورزان اصفهان

نماینده مردم مبارکه در مجلس با انتقاد از تعرض به حقابه کشاورزان اصفهان تاکید کرد که مردم این استان اجازه نمی دهند حق کشاورزان این منطقه تضییع شود.
انتقاد از تعرض به حقابه کشاورزان اصفهان نماینده مردم مبارکه در مجلس با انتقاد از تعرض به حقابه کشاورزان اصفهان تاکید کرد که مردم این استان اجازه نمی دهند حق کشاورزان این منطقه تضییع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100875224457.jpg انتقاد,از,تعرض,به,حقابه,کشاورزان,,اصفهان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی گفت: آیا اینکه کشاورزان استان اصفهان می گویند از محل حقابه هایمان برداشت نشود، جرم است؟ مگر به صورت مکرر مراجع تقلید و مقام معظم رهبری در استفتائاتی که از ایشان شده، تاکید بر عدم تعرض به حقوق حقابه داران نکرده اند؟

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مگر مالکیت حقابه داران کشاورزی در مواد 18 و 44 قانون توسعه عادلانه آب به رسمیت شناخته نشده است؟ مگر مصوب نشده بود که آب حاصل از تونل دوم کوهرنگ، چشمه لنگان و خدنگستان و پساب فاضلاب متعلق به دولت است و به تخصیص شرب و صنعت کشاورزی استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری تعلق می گیرد؟

وی تصریح کرد: آیا تونل سوم و بهشت آباد و جمع آوری پساب در سه استان انجام شده یا ورودی جدیدی برای زاینده رود در نظر گرفته شده که تصمیمات جدید جهت واگذاری های جدید اتخاذ شده است؟

این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان به نمایندگی از مردم اصفهان تاکید کرد: مردم این منطقه به هیچ عنوان اجازه نمی دهند حق کشاورزان این استان ضایع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet