هدر موبایل
1398/07/22 18:36:12
سرویس صحن
کامران در تذکر شفاهی:

دولت برای تامین آب، حق حقابه داران اصفهان را تضییع نکند

نماینده مردم اصفهان در مجلس، با بیان اینکه از اقدام دولت جهت کاهش حق حقابه داران اصفهان انتقاد کرد تاکید کرد که برای تامین آب از سهم فولاد و ذوب آهن استفاده کنید.
دولت برای تامین آب، حق حقابه داران اصفهان را تضییع نکند نماینده مردم اصفهان در مجلس، با بیان اینکه از اقدام دولت جهت کاهش حق حقابه داران اصفهان انتقاد کرد تاکید کرد که برای تامین آب از سهم فولاد و ذوب آهن استفاده کنید. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100286486128.jpg دولت,برای,تامین,آب،,حق,حقابه,داران,اصفهان,را,تضییع,نکند Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران دستجردی در تذکر  شفاهی  در جلسه علنی بعد از ظهر امروز (دوشنبه 22مهر) مجلس شورای اسلامی، افزود: ما در اصفهان 600 هزار چهارمحال بختیاری و 300 هار خوزستانی با هم مهربان هستیم و همکاری می کنیم و حتی مدیرانی از این مناطق در اصفهان داریم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: من پیشنهادی دارم مبنی بر اینکه به اندازه جمعیت بروجن آب شرب اختصاص دهند. دولت می‌توانست از آب مصرفی فولاد و ذوب آهن بزند نه این‌که آب را از حقابه داران بزند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: دولت موضوع لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری را به تاخیرمی اندازد که این موضوع مشکل ایجاد می کند./

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet