خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/07/22 18:54:00
سرویس صحن
وکیلی قرائت کرد؛

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104552573206.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی وکیلی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل قرائت کرد:

- تذکر حیدرعلی عابدی نماینده اصفهان به وزیر نیرو: لزوم رعایت مصوبات شورای عالی آب و خودداری از صدور دستورات خلاف آن که موجب تنش اجتماعی می‌شود.

- تذکر صدیف بدری نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین به رئیس جمهور: تسریع در اعمال امتیازات فصل 10 قانون مدیریت خدمات کشوری به پرسنل وزارت جهاد کشاورزی.

- تذکر رامین نورقلی‌پور نماینده کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در جبران خسارات وارده به تولیدکنندگان در سایت پرورش میگوی گمیشان ناشی از آلودگی مزارع.

- تذکر اصغر مسعودی نماینده نی ری و استهبان به وزیر جهاد کشاورزی: فراهم کردن بستر صادرات انجیر، انار و پسته و کاهش تعرفه گمرکی این محصولات.

- تذکر قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر و چالوس به وزیر بهداشت و درمان: تسریع در تکمیل اورژانس بیمارستان نوشهر که پیمانکار آن اراده‌ای برای اتمام پروژه ندارد.

- تذکر  محمدرضا بادامچی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به وزیر کشور: ساماندهی مسیر تردد موتورسیکلت‌ها در کلانشهرها به ویژه تهران.

- تذکر هدایت الله خادمی نماینده ایذه و باغملک به وزیر ورزش  و جوانان: تعطیل شدن طرح‌های ورزشی حوزه انتخابیه.

- تذکرنصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات به رئیس جمهور: در سال رونق تولید و با گذشت بیش از 4 ماه از ابلاغ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی آیین‌نامه اجرایی این قانون تصویب نشده است.

- تذکر محمدرضا پور ابراهیمی داورانی نماینده کرمان و راور به وزیر راه و شهرسازی: چرا علیرغم گذشت 6 ماه از بارندگی‌های فروردین ماه استان کرمان محورهای مواصلاتی از جمله شهداد – نهبندان و خراسان جنوبی مسدود است.

- تذکراصغر سلیمی نماینده سمیرم به وزیر راه و شهرسازی: علت عدم رعایت قوانین یکسان سازی حقوق زیرمجموعه این وزارتخانه./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet