هدر موبایل
1398/07/22 18:48:19
سرویس صحن
عبداللهی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت بکارگیری نیروهای بومی در نیروگاه هریس

نماینده مردم هریس در مجلس، گفت: متاسفانه در نیروگاه هریس کمتر از نیروهای بومی این شهرستان به کارگیری می‌شود که لازم است جلوی این کار گرفته شود.
ضرورت بکارگیری نیروهای بومی در نیروگاه هریس نماینده مردم هریس در مجلس، گفت: متاسفانه در نیروگاه هریس کمتر از نیروهای بومی این شهرستان به کارگیری می‌شود که لازم است جلوی این کار گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708103860976675.jpg ضرورت,بکارگیری,نیروهای,بومی,در,نیروگاه,هریس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت‌الله عبداللهی در جلسه علنی بعد از ظهر امروز (دوشنبه 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی، گفت: متاسفانه در نیروگاه هریس کمتر از نیروهای بومی این شهرستان به کارگیری می‌شود که لازم است جلوی این کار گرفته شود و نسبت به کارگیری جوانان تحصیلکرده در این نیروگاه بررسی لازم انجام شود.

وی ادامه داد: آب و زمین مورد نیاز نیروگاه از اراضی و منابع هریس تامین می‌شود و دود و آلودگی آن به ریه مردم این شهرستان می‌رود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: 28 مدرسه از مدارس اهر و هریس بعد از وقوع زلزله در این منطقه به صورت دو شیفت فعالیت می‌کنند زیرا مدارس تخریب شده بازسازی نشده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet