هدر موبایل
1398/07/22 18:13:25
سرویس سیاسی
عضو هئیت رئیسه مجلس:

ترکیه با حمله به سوریه اسیر ترفند نظامی-امنیتی آمریکا شد

نماینده مردم رودسر و املش معتقد است که ترکیه با حمله به سوریه در واقع بازیچه دست آمریکایی‌ها شده است.
ترکیه با حمله به سوریه اسیر ترفند نظامی-امنیتی آمریکا شد نماینده مردم رودسر و املش معتقد است که ترکیه با حمله به سوریه در واقع بازیچه دست آمریکایی‌ها شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107106950351.jpg ترکیه,با,حمله,به,سوریه,اسیر,ترفند,نظامی-امنیتی,آمریکا,شد Icana

 اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به خروج نظامیان آمریکا از سوی سوریه و همچنین حمله ترکیه به سوریه اشاره کرد و گفت: در حقیقت آمریکا با خروج نظامیان از سوریه یک بازی را آغاز کرده است.

وی در ادامه افزود: آمریکا خروج نظامیان را در دستور کار خود قرار داد، تا اینکه مقداری هم مرز آنجا را دچار تحولاتی کند و از سویی هم داعشی‌ها را که در آنجا حضور داشتند را به سمت عراق و افغانستان سوق دهد، تا بازهم در این کشورها نا امنی‌هایی را ایجاد کند.

 ترکیه با حمله به سوریه دچار یک خطای فاحش شده است

عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: به نظر من این حمله ترکیه به کردهای، سوریه یک ترفند نظامی و امنیتی است که خود آمریکا آن را انجام داده و البته ترکیه هم مرتکب یک خطای فاحش نظامی شده است.

حمله ترکیه به سوریه از نظر بین‌المللی محکوم است

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: حمله ترکیه به سوریه از نظر بین‌المللی محکوم است و به نظر من این تجاوز به حریم یک کشور مستقل، واکنش‌های را از سوی نهادهای بین‌المللی در پی خواهد داشت، از همه مهم‌تر هم اینکه این موضوع را ایران هم محکوم کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet