خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/22 18:40:58
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی؛

کود شیمیایی در زمان کشت توزیع نشده است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با یادآوری اینکه فصل کشت است، از نبود توزیع کود شیمیایی در بسیاری از شهرها انتقاد کرد.
کود شیمیایی در زمان کشت توزیع نشده است نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با یادآوری اینکه فصل کشت است، از نبود توزیع کود شیمیایی در بسیاری از شهرها انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809107953563251.jpg کود,شیمیایی,در,زمان,کشت,توزیع,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 22 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور افزود: براساس اصل 126 وظیفه به کارگیری و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در وزارتخانه های نیرو و بهداشت و درمان برعهده دولت است بنابراین باید به گونه ای اقدام شود که به نیروهای این دو وزارتخانه ظلم نشود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: جامعه را دو قطبی نکنید اصل 99 قانون اساسی را بخوانید چرا که ظاهرا فراموش کرده اید نظارت حق شورای نگهبان است، جنابعالی با دو قطبی سازی رأی گرفتید با بیان اینکه اگر رقیب انتخاب شود دلار 5 هزار تومان می شود و بین پیاده روها دیوار می کشد اما دیگر کافی است مردم این حربه نخ نما را شناخته اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: هم اکنون فصل کشت است اما کود شیمیایی در بسیاری از شهرها توزیع نشده و کشاورزان معطل هستند.

وی در پایان تاکید کرد: هنوز گزارشاتی در مورد به کارگیری دوتابعیتی ها وجود دارد بنابراین لازم است دولت در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet