هدر موبایل
1398/07/22 23:33:17
سرویس حوزه ریاست
در دیدار رئیس پارلمان مکزیک مطرح شد؛

استقبال رئیس مجلس از تشکیل گروه دوستی مکزیک و ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل گروه دوستی مکزیک و ایران استقبال و از هیئت پارلمانی این کشور برای حضور در ایران دعوت کرد.
استقبال رئیس مجلس از تشکیل گروه دوستی مکزیک و ایران رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل گروه دوستی مکزیک و ایران استقبال و از هیئت پارلمانی این کشور برای حضور در ایران دعوت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100824875658.jpg استقبال,رئیس,مجلس,از,تشکیل,گروه,دوستی,مکزیک,و,ایران Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به صربستان، دکتر علی لاریجانی  و همتای مکزیکی او امروز (دوشنبه، 22 مهرماه) در حاشیه صد و چهل و یکمین نشست اتحادیه بین‌المجالس جهانی (IPU) دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر لاریجانی در ابتدای این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه روابط اقتصادی و تجاری میان ایران و مکزیک گفت: آمریکا به شکل دیگری مشکلاتی که برای ما ایجاد کرده را برای مکزیک نیز به وجود آورده است، البته از مواضع مکزیک نسبت به ایران و منطقه قدردانی کرده و امید است در سفر به ایران به همراه گروه دوستی، موضوعات مختلفی را بررسی کنیم.

همچنین رئیس پارلمان مکزیک از تشکیل گروه دوستی ایران و مکزیک در این کشور خبر داد و گفت: علاقمند به گسترش روابط اقتصادی میان دو کشور هستیم و البته معتقدیم تمام مناقشات باید به صورت صلح‌آمیز حل و فصل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet