هدر موبایل
1398/07/23 12:11:13
سرویس اجتماعی
حمزه خطاب به مسئولان دیوان عدالت اداری:

سیاست حذف امتیاز بومی‌گزینی در آزمون‌های استخدامی در مناطق محروم اعمال نشود

نماینده مردم کهنوج در مجلس گفت: ضروری است سیاست حذف امتیاز بومی‌گزینی در آزمون‌های استخدامی در مناطق محروم و کمتر توسعه اعمال نشود و یا استخدام قطعی منوط به حداقل ۱۰ سال اقامت و کار در این مناطق شود.
سیاست حذف امتیاز بومی‌گزینی در آزمون‌های استخدامی در مناطق محروم اعمال نشود نماینده مردم کهنوج در مجلس گفت: ضروری است سیاست حذف امتیاز بومی‌گزینی در آزمون‌های استخدامی در مناطق محروم و کمتر توسعه اعمال نشود و یا استخدام قطعی منوط به حداقل 10 سال اقامت و کار در این مناطق شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102615081701.jpg سیاست,حذف,امتیاز,بومی‌گزینی,در,آزمون‌های,استخدامی,در,مناطق,محروم,اعمال,نشود Icana

احمد حمزه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، خطاب به مسئولان دیوان عدالت اداری، گفت: حذف امتیاز بومی‌گزینی در آزمون‌های استخدامی شاید در مناطق توسعه یافته مشکلی ایجاد نکند اما به طور قطع در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم کهنوج، فاریاب، منوجان، رودبار و قلعه‌گنج در مجلس دهم افزود: سختی زندگی در این مناطق برای غیربومی‌ها باعث می‌شود پس از استخدام بلافاصله تقاضای انتقال دهند و متاسفانه روابط در این گونه موارد بسیار موثر عمل می‌کند.

وی ادامه داد: ضروری است حذف شرط بومی‌گزینی در آزمون‌های استخدامی در مناطق محروم و کمتر توسعه اعمال نشود یا استخدام قطعی منوط به حداقل 10 سال اقامت و کار در این مناطق شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: تا چنانچه فردی به هر دلیل از این مناطق انتقالی گرفت استخدامش کان لم یکن تلقی و امتیاز استخدام نفر جدید به منطقه داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet