هدر موبایل
1398/07/23 14:55:56
سرویس فرهنگی
خدایی در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

اطلاعات قبولی داوطلبان شخصی و غیرقابل انتشار است

رییس سازمان سنجش درباره انتشار کارنامه پذیرفته شدگان در دانشگاه‌های برتر کشور با هدف ارتقای شفافیت در کنکور، گفت: اطلاعات قبولی هر داوطلب شخصی و غیرقابل انتشار است.
اطلاعات قبولی داوطلبان شخصی و غیرقابل انتشار است رییس سازمان سنجش درباره انتشار کارنامه پذیرفته شدگان در دانشگاه‌های برتر کشور با هدف ارتقای شفافیت در کنکور، گفت: اطلاعات قبولی هر داوطلب شخصی و غیرقابل انتشار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807104601816180.jpg اطلاعات,قبولی,داوطلبان,شخصی,و,غیرقابل,انتشار,است Icana

ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره انتشار اسامی و کارنامه پذیرفته شدگان در دانشگاه‌ها به ویژه در رشته‌های علوم پزشکی، عنوان کرد: اطلاعات و کارنامه قبولی هر داوطلب شخصی بوده و ممکن است داوطلبی راضی به انتشار کارنامه خود نباشد.

رییس سازمان سنجش با بیان اینکه اطلاعات کارنامهو قبولی هر داوطلب، از اطلاعات آماری و کلی محسوب نمی‌شود که قابل انتشار برای عموم باشد، گفت: در عین حال دانشگاه‌ها در حین ثبت نام داوطلبان آمار کلی پذیرفته شدگان را در اختیار دارند که می‌توانند به صورت کلی لیست پذیرفته شدگان را اعلام و منتشر کنند.

بیشتر بخوانید:

توضیح وزیر علوم درباره امکان انتشار کارنامه پذیرفته شدگان کنکور ۹۸

وی درباره آزمون کارشناسی ارشد امسال نیز که اعتراضات بسیاری را به دنبال داشت، گفت: در آزمون کارشناسی ارشد 98 سازمان سنجش اعلام کرد که چه میزان داوطلب به صورت آزاد و چه میزان داوطلب سهمیه‌ای قبول شده‌اند و برای رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت مسئولیت این مسئله را به عهده دارد.

اجرای کامل قانون سهمیه‌ها اثر خود را در کنکور ارشد 98 نشان داد

خدایی در پاسخ به این سئوال که آیا سهمیه‌ها در آزمون کارشناسی ارشد امسال مانند سال گذشته اعمال شد یا خیر، پاسخ داد: امسال در آزمون کارشناسی ارشد، قانون سهمیه‌ها به صورت کامل اجرایی شد و  اجرای کامل این قانون اثر خودش را در نتایج کنکور نشان داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet