هدر اصلی
1398/07/23 15:20:00
سرویس اجتماعی
همتی:

پروژه انتقال آب خزر حاصل 10 سال مطالعه است

نماینده مردم سمنان در مجلس با تاکید بر اینکه پروژه انتقال آب خزر حاصل ۱۰ سال مطالعه است خواستار پرهیز از اظهار نظرهای شخصی و احساسی در مورد این پروژه شد.
پروژه انتقال آب خزر حاصل 10 سال مطالعه است نماینده مردم سمنان در مجلس با تاکید بر اینکه پروژه انتقال آب خزر حاصل 10 سال مطالعه است خواستار پرهیز از اظهار نظرهای شخصی و احساسی در مورد این پروژه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107340505206.jpg پروژه,انتقال,آب,خزر,حاصل,10,سال,مطالعه,است Icana

 احمد همتی در  گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در مورد موافقت دولت با پروژه انتقال آب خزر به فلات مرکزی، گفت: مبنای قضاوت در مورد این پروژه شخصی نیست بلکه علمی و کارشناسی بوده و مجوز انتقال از سوی مراکزی که کارشناس بوده و تخصص این کار را دارند صادر شده است.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، افزود: از سویی ردیف بودجه این پروژه در مجلس شورای اسلامی تصویب شده و پروژه مورد تایید کمیسیون ماده 215 و سازمان حفاظت محیط زیست است.

وی با یادآوری اینکه در مورد پروژه انتقال آب خزر به فلات مرکزی حداقل 10 سال مطالعه شده است، ادامه داد: البته در مورد این پروژه در گذشته به صورت جسته و گریخته مطالعه می‌شد اما طی 10 سال گذشته مطالعه به صورت فشرده انجام شده بنابراین این پروژه را سازمان برنامه و بودجه، مجلس و محیط زیست تایید کرده است.

اظهارنظرهای شخصی در مورد پروژه انتقال آب خزر جایگاهی ندارد

همتی با بیان اینکه اظهارنظرهای شخصی در مورد پروژه انتقال آب خزر جایگاهی ندارد، گفت: وقتی نظرات کارشناسی و علمی در مراکز تخصصی و رسمی نظام اسلامی صادر می‌شود باید تابع آن باشیم و از اظهارنظرهای شخصی و احساسی پرهیز شود در این رابطه اظهارنظرهای غیرکارشناسی خارج از ضوابط کارشناسی و قانونی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet