هدر موبایل
1398/07/23 17:51:16
سرویس حوزه ریاست
در دیدار رئیس مجلس با رئیس جمهور صربستان مطرح شد:

قدردانی دکتر لاریجانی از حمایت صربستان از ایران در برابر آمریکا

رئیس مجلس در دیدار با رئیس جمهور صربستان با بیان اینکه زمینه همکاری های میان ایران و صربستان بسیار است، بابت حمایت این کشور از ایران در مقابل آمریکا تشکر کرد.
قدردانی دکتر لاریجانی از حمایت صربستان از ایران در برابر آمریکا رئیس مجلس در دیدار با رئیس جمهور صربستان با بیان اینکه زمینه همکاری های میان ایران و صربستان بسیار است، بابت حمایت این کشور از ایران در مقابل آمریکا تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100216741330.jpg قدردانی,دکتر,لاریجانی,از,حمایت,صربستان,از,ایران,در,برابر,آمریکا Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به صربستان، دکتر علی لاریجانی امروز (دوشنبه 23 مهر) در حاشیه برگزاری یکصد و چهل و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) با الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان دیدار و گفت وگو کرد.

در ابتدای این دیدار دکتر لاریجانی با تبریک به رئیس جمهور صربستان برای برگزاری موفق اجلاس (IPU) گفت: صربستان دوست ایران است و بابت حمایت صربستان از ایران در مقابل آمریکا تشکر می کنیم.

رئیس مجلس همچنین زمینه های همکاری میان دو کشور را بسیار ارزیابی کرد، یادآور شد: ایران به تعهدات خود در برجام عمل کرد، اما اتحادیه اروپا فقط حمایت سیاسی از ایران کرد و تعهدات عملی خود را اجرایی نکرد.

رئیس جمهور صربستان به زودی راهی تهران می شود

در ادامه این دیدار، رئیس جمهور صربستان با بیان اینکه صربستان در دوستی با ایران صادق است، صربستان را کشوری مستقل توصیف کرد.وی موفقیت ایران در مقابل تحریم را تبریک گفت و از سفر خود به ایران در آینده نزدیک خبر داد.

ووچیچ همچنین یادآور شد که با درنظر گرفتن شرایط موجود، هیچ کشوری نمی تواند به ایران فشار بیاورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet