حلول ماه ربیع الاول
1388/07/26 14:32:00
سرویس سیاسی

فروزش: اقدامات سردار شوشتری موجب تقویت امنیت منطقه شده بود

**نمانیده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اقدام تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان را شبیه اقدام جنایتکارانه مسجد علی (ع) و گروهک ریگی ارزیابی کرد.

به گزارش خانه ملت، "پیمان فروزش" روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی اقدام تروریستی صبح امروز تروریست‌ها در به شهادت رساندن فرماندهان سپاهی منطقه را شبیه به اقدام تروریستی مسجد امام علی‌(ع)  که منجر به شهادت جمعی از نمازگزاران در این منطقه شد دانست.

وی خاطر نشان کرد: اقدامات سردار شوشتری و همکارانش در تقویت امنیت بومی موجب احساس خطر دشمنان شده بود که در نهایت به شهادت این افراد منجر شد.

وی تصریح کرد: پس از چهار یا پنج ماه که امنیت سیستان بلوچستان به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار شد، سردار شوشتری به همراه سایر فرماندهان سپاه با روش‌های نوین در تلاش جهت امنیت پایدار در این منطقه بودند.

فروزش خاطر نشان کرد: این گونه اقدامات گروه تروریستی نشان داد که بدخواهان انقلاب و نظام این گونه اقدامات ابتکاری در راستای امنیت پایدار منطقه را برنمی‌تابند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اقدامات سردار شوشتری را موجب تقویت امنیت در حوزه اقتصاد دانست و افزود: دیدار فرمانده قرارگاه شرق کشور با سران طوایف سیستان و بلوچستان موجب شده بود تا امنیت بومی تقویت شود و از این رو امروز نیز به هنگام جلسه با این طوایف در اقدامی تروریستی استماری به همراه شماری از فرماندهان ارشد سپاه در منطقه و نیز تعدادی از معتمدین به شهادت رسیدند.

وی در خصوص زمان اعدام برادر عبدالمالک ریگی گفت: خواستار اعدام هر چه زودتر این تروریست هستیم، اما دستگاه اطلاعاتی اعلام کرده به زمان بیشتری برای کسب اطلاعات لازم از ریگی و گروهش نیاز دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet