هدر موبایل
1398/07/24 13:51:20
سرویس فرهنگی
طباطبایی‌نژاد از آماده شدن گزارش تفحص از سرخآبی‌ها خبر داد؛

تخلفات گسترده استقلال و پرسپولیس در سایه نبود نظارت دیوان محاسبات

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از آماده شدن گزارش تفحص از سرخآبی‌ها برای بررسی در کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد و گفت: دیوان محاسبات فقط ۳ سال است که بر حساب‌های این دو باشگاه نظارت دارد که در سایه این عدم نظارت تخلفاتی رخ داده است.
تخلفات گسترده استقلال و پرسپولیس در سایه نبود نظارت دیوان محاسبات رئیس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از آماده شدن گزارش تفحص از سرخآبی‌ها برای بررسی در کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد و گفت: دیوان محاسبات فقط 3 سال است که بر حساب‌های این دو باشگاه نظارت دارد که در سایه این عدم نظارت تخلفاتی رخ داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/106538.jpg تخلفات,گسترده,استقلال,و,پرسپولیس,در,سایه,نبود,نظارت,دیوان,محاسبات Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به تهیه پیش نویس گزارش هیأت تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در 10 سال گذشته، عنوان کرد: مستندات تهیه شده در جریان این تحقیق و تفحص طی نامه‌ای رسمی به کمیسیون فرهنگی مجلس ارائه شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه گزارش این پیش نویس به لحاظ موازین درج شده در آیین نامه داخلی مجلس در 6 ماهه دوم و در فرصت قانونی به کمیسیون تحویل شد، افزود: معاونت نظارت مجلس نیز با ملاحظه این گزارش مواردی را برای ارائه به صحن مجلس از گزارش مذکور استخراج کرد.

سیدصادق طباطبایی نژاد

محتوای این گزارش پس از قرائت در کمیسیون رسانه‌ای می‌شود

وی با بیان اینکه محتوای این گزارش پس از قرائت در کمیسیون رسانه‌ای می‌شود، تصریح کرد: این گزارش درباره نحوه مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، مسائل مالی و اداری، جریمه‌ها و نظام حقوقی حاکم بر دو باشگاه است.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه از نظر کمیته تحقیق و تفحص این دو باشگاه امروز هم کاملا دولتی هستند، افزود: دیوان محاسبات مجلس به عنوان بازوی نظارتی بر تمامی نهادها و حساب‌های دولتی نظارت و حسابرسی دارد، اما با فرض دولتی بودن این دو باشگاه، دیوان محاسبات فقط سه سال است که نظارت بر حساب‌های این دو باشگاه دارد.

رییس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد: در واقع دو باشگاه مذکور با وجود دولتی بودن اما به صورت کلی به شکل خصوصی اداره می‌شوند که این مسئله خود بزرگترین تخلف است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet