هدر موبایل
1388/07/26 12:46:00
سرویس صحن
در قالب تذکری آیین نامه‌ای

شهریاری دستگیری و مجازات عوامل ترورهای امروز را خواستار شد

**نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از مسئولین اطلاعاتی و امنیتی کشور خواست با تمام توان عاملین اصلی جنایت تروریستی امروز را به سزای اعمال ننگینشان برسانند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در تذکر آیین نامه‌ای گفت: بار دیگر دست جنایتکار امریکا از آستین مزدوران از خدا بی خبر و وهابی افراطی بیرون آمد و تعداد زیادی از عزیزان ما را در سیستان و بلوچستان به خاک و خون کشیدند.

وی افزود: شهیدان سردار شوشتری و سردار محمدزاده تصمیم گرفته بودند در رویکردی جدید با کار فرهنگی و همدلی و برادری با رئیس سفیدان و بزرگان قبایل در بین مردم حضور پیدا کنند و نقشه‌های استکبار جهانی را خنثی نمایند.

شهریاری خاطرنشان کرد: ولی از همان ابتدا مشخص بود که برخی این کار فرهنگی را برنمی‌تابند و زمزمه‌های شوم آنها آشکار شد.

نماینده زاهدان افزود: ما نمایندگان مردم استان سیستان و بلوچستان این مصیبت بزرگ را به پیشگاه ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و خانواده‌های معزز شهدا و نمایندگان مردم شریف ایران و مردم غیور این استان تبریک و تسلیت می‌گوییم.

وی گفت: از مسئولین اطلاعاتی و امنیتی کشور می‌خواهیم با تمام توان راه شهیدان سردار شوشتری و همراهانشان را ادامه داده و عاملین اصلی جنایت را که ناشناخته هم نیستند به سزای اعمال ننگینشان برسانند.

شهریاری خطاب به ابوترابی که اداره جلسه علنی امروز را برعهده داشت، اظهار داشت: از حضرتعالی بعنوان رئیس جلسه انتطار داریم که به مسئولین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دستور دهید که بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند و آن را پیگیری نمایند.

وی ادامه داد: متاسفانه این اولین مورد نبوده و آخرین هم نخواهد بود برای مسایل امنیتی استان باید یک فکر جدی داشته باشند تا کمتر شاهد این اتفاقات باشیم و اجازه ندهیم که دشمنان اسلامی باعث تفرقه قومی و مذهبی در استان شوند و امروز مجبور شویم در تشییع جنازه این عزیزان شرکت کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet