شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/07/24 17:19:12
سرویس حوزه ریاست
در جریان دیدار دبیرکل IPU مطرح شد:

دکترلاریجانی: جوامع بین المللی با متجاوزان همراهی می‌کنند

رئیس مجلس نقش دبیرکل IPU را در مسئله یمن سازنده عنوان کرد و گفت: مردم یمن مظلوم واقع شده و جنگ را به آن ها تحمیل شدکرده اند این در حالی است که جوامع بین‌المللی با متجاوزان همراهی می‌کنند.
دکترلاریجانی: جوامع بین المللی با متجاوزان همراهی می‌کنند رئیس مجلس نقش دبیرکل IPU را در مسئله یمن سازنده عنوان کرد و گفت: مردم یمن مظلوم واقع شده و جنگ را به آن ها تحمیل شدکرده اند این در حالی است که جوامع بین‌المللی با متجاوزان همراهی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201910109727381611.jpg دکترلاریجانی:,جوامع,بین,المللی,با,متجاوزان,همراهی,می‌کنند Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به صربستان، گابریلا کوئواس بارون رئیس اتحادیه بین المجالس و دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه، 24 مهرماه) در حاشیه صد و چهل و یکمین نشست اتحادیه بین‌المجالس جهانی (IPU)  با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

بنابراین گزارش، دکترلاریجانی در ابتدای این دیدار با بیان اینکه رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) نقش سازنده ای در مسئله یمن داشته است، گفت: مردم یمن مظلوم واقع شده و جنگ را به آن ها تحمیل کرده اند و در این میان جوامع بین المللی با متجاوزان همراهی می کنند.

وی سپس به موضوع حمله نظامی ترکیه به سوریه اشاره کرد و خطاب به دبیرکل IPU گفت: اگر قصد سفر به سوریه برای کسب اطلاعات را دارید، ایران می تواند این سفر را هماهنگ کند.

بسیاری از اطلاعات رسیده به اتحادیه Ipu در مورد ایران متناقض بوده است

در ادامه این نشست گابریلا کوئواس بارون گفت: هیاتی از کمیته حقوق بشر اتحادیه بین المجالس برای مذاکره به منظور بررسی شرایط سوریه، به ترکیه اعزام شده اند و البته قصد دیدار و گفت وگو با مقامات سوریه را نیز داریم.

وی با بیان اینکه بسیاری از اطلاعات رسیده به اتحادیه در مورد ایران متناقض بوده است، خواستار کمک ایران در حل مسئله سوریه و یمن و مشکلات منطقه شد./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet