هدر موبایل
1398/07/25 11:19:01
سرویس اجتماعی
ساعی مطرح کرد

پرواز خلبانان زن؛ خط بطلانی بر ادعاهای دروغین رسانه‌های معاند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه پرواز دو خلبان زن افتخاری بزرگ برای کشور محسوب می‌شود تاکید کرد که این خبر نشان می‌دهد برغم تبلیغات منفی برخی رسانه‌های معاند هیچ محدودیتی در کشور برای حضور زنان در عرصه‌های مختلف وجود ندارد.
پرواز خلبانان زن؛ خط بطلانی بر ادعاهای دروغین رسانه‌های معاند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه پرواز دو خلبان زن افتخاری بزرگ برای کشور محسوب می‌شود تاکید کرد که این خبر نشان می‌دهد برغم تبلیغات منفی برخی رسانه‌های معاند هیچ محدودیتی در کشور برای حضور زنان در عرصه‌های مختلف وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910103615573976.jpg پرواز,خلبانان,زن؛,خط,بطلانی,بر,ادعاهای,دروغین,رسانه‌های,معاند Icana

زهرا ساعی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با بیان اینکه پرواز خلبانان زن در هواپیمای مسافربری حامل 160 مسافر بر فراز آسمان تهران-مشهد افتخاری بزرگ برای کشور محسوب می‌شود، گفت: این موضوع هم در سطح داخلی و هم بین‌المللی اقدامی ارزشمند بوده، آن هم در شرایطی که اکثر دشمنان ایران از طریق رسانه‌هایشان از موضوع زنان به عنوان اهرمی در جهت تبلیغات منفی علیه کشورمان استفاده می‌کنند، کما اینکه در خصوص موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها بسیار بزرگنمایی کرده و از آن به عنوان امتیاز منفی برای کشور یاد می‌کردند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد انتشار خبر پرواز خلبانان زن این پیام را به همراه دارد که در ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه فعالیت زنان دستاوردهای مهمی داشته‌ایم و این طور نیست که فضای کسب مهارت و تخصص برای زنان بسته باشد.

پرواز خلبانان زن ایرانی بیانگر اعتماد مردم به توانایی زنان جامعه است

وی تصریح کرد: پرواز هواپیمای مسافربری توسط دو خلبان زن مصداق استفاده از ظرفیت زنان توانمند در عرصه‌های مختلف بوده که بیانگر اعتماد مردم به توانایی زنان جامعه است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: این خبر نشان می‌دهد برغم تبلیغات منفی علیه کشور که برخی رسانه‌های معاند سعی دارند این گونه القا کنند که زنان ایرانی از حق تحصیل و فعالیت‌های اجتماعی محروم هستند برای حضور زنان در عرصه‌های مختلف هیچ محدودیتی وجود ندارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با توجه به اینکه اکثر خلبانان دنیا مرد هستند، این خبر مبارکی است که نشان می‌دهد زنان توانمندی در کشور وجود دارند و این امید را در جامعه ایجاد می‌کند که چنانچه ظرفیت‌ها و استعدادهای خود را بشناسند زمینه شکوفایی آن در کشور فراهم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet