خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/27 08:20:00
سرویس فرهنگی
خدابخشی با اشاره به مصوبه هفته گذشته صحن مجلس:

مدرک تحصیلی بالاتر معلمان بدون رعایت سقف اعمال می‌‎شود

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از اعمال مدرک تحصیلی بالاتر برای معلمان بدون رعایت سقف با مصوبه هفته گذشته مجلس خبر داد.
مدرک تحصیلی بالاتر معلمان بدون رعایت سقف اعمال می‌‎شود سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از اعمال مدرک تحصیلی بالاتر برای معلمان بدون رعایت سقف با مصوبه هفته گذشته مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/47823.jpg مدرک,تحصیلی,بالاتر,معلمان,بدون,رعایت,سقف,اعمال,می‌‎شود Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مصوبات مهم مجلس در جهت حمایت از فرهنگیان در قالب طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی، ‌اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، گفت: مجلس حمایت گسترده‌ و همه جانبه‌ای از آموزش و پرورش داشت که امیدواریم با تأیید شورای نگهبان این مصوبات هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مصوبات مهمی که هفته گذشته با رأی بالای نمایندگان به تصویب رسید، این بود که وزارت آموزش و پرورش مکلف است برای افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند را بدون رعایت سقف نسبت به اعمال مدرک تحصیلی بالاتر آنها اقدام کند.

محمد خدابخشی

 

خدابخشی یادآور شد: پیش از این، فرهنگیان نسبت به اعمال نشدن مدرک تحصیلی بالاتر خود معترض بودند که با این مصوبه مجلس نسبت به رفع این محدودیت اقدام می‌شود و مدرک تحصیلی بالاتر بدون در نظر گرفتن محدودیت برای آن‎‌ها اعمال خواهد شد.

وی اضافه کرد: در زمان تدوین و تهیه این طرح تلاش شد که این طرح مهم با قوانین و اسناد بالادستی مغایرتی نداشته باشد تا مورد ایراد شورای نگهبان نیز ایراد نگیرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهادات مطرح شده در طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، ‌اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش موجب درآمدزایی آموزش و پرورش می‌شود و کمکی برای درآمدزایی دولت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet