هدر موبایل
1398/07/30 15:01:36
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی:

تعمیق اختلافات منطقه ای منجر به قدرت گرفتن رژیم صهیونیستی می شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تاکید کرد: تعمیق اختلافات منطقه ای منجر به قدرت گرفتن رژیم صهیونیستی می شود.
تعمیق اختلافات منطقه ای منجر به قدرت گرفتن رژیم صهیونیستی می شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تاکید کرد: تعمیق اختلافات منطقه ای منجر به قدرت گرفتن رژیم صهیونیستی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100898511862.jpg تعمیق,اختلافات,منطقه,ای,منجر,به,قدرت,گرفتن,رژیم,صهیونیستی,می,شود Icana

علیرضا سلیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به لزوم بهبودی روابط ایران و عربستان برای ایجاد ثبات در منطقه گفت: هرگونه تنش در منطقه میان کشورها باعث بروز اختلافات بیشتر و در نتیجه تضعیف کشورهای منطقه  و به تبع آن قدرت گرفتن آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی خواهد شد که متضرر اصلی در این بین کشورهای منطقه خواهند بود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود ایران اسلامی از زمان پیروزی انقلاب تا کنون به حسن همجواری با کشور های همسایه تاکید کرده، اما متاسفانه قدرت های جهانی از جمله بلوک شرق و غرب با ایران هراسی از جمله جنگ تحمیلی علیه ملت ایران همواره به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی و تیره کردن روابط کشورهای منطقه با یک دیگر هستند.

اقدامات آمریکا در منطقه در راستای سیاه نمایی چهره ایران صورت گرفت

وی ادامه داد: ایران اسلامی با حمایت از جبهه مقاومت به دنبال کوتاه کردن قدرت های فرامنطقه ای و رژیم صهیونیستی از منطقه بوده و با هیچ یک از کشورهای منطقه خصومتی ندارد. البته برخی از کشورهای منطقه فریب سیاه نمایی ها و اتهامات بی پایه و اساس آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه نظام جمهوری اسلامی را خورده و در زمین آنها بازی می کنند که این وضعیت هیچ کمکی به برقراری صلح و امنیت در منطقه نمی کند.

جنگ یمن نمونه بارزی از دخالت های قدرت های فرامنطقه ای در امور خاورمیانه

این نماینده مجلس در دوره دهم تصریح کرد: جنگ یمن نمونه بارزی از دخالت های قدرت های فرامنطقه ای در امور خاورمیانه است که متاسفانه عربستان سعودی تحت حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به کشتار مردم مظلوم و بی دفاع یمن زده  که زمان نشان داد که جبهه مقاومت با حمایت ملت یمن توانست پیروزی های بسیاری در این جنگ بدست آورد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان کرد: ایران با اقدامات خود نشان داد که به دنبال برقراری صلح و امنیت در منطقه بوده و از مذاکره در این خصوص استقبال می کند؛ لذا به کشورهای منطقه توصیه می شود که با اتحاد، دست آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را از مداخله جویی در امور منطقه کوتاه کنند./

پایان پایام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet