هدر موبایل
1398/07/28 14:12:39
سرویس سیاسی
بختیار اظهار کرد

عربستان؛ مظنون اصلی در موضوع اصابت موشک به نفتکش ایرانی

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری تجاوز نکرده و پس از اعلام نتیجه تحقیقات نهایی در خصوص حمله به نفتکش ایرانی، برخورد قاطع خواهیم کرد.
عربستان؛ مظنون اصلی در موضوع اصابت موشک به نفتکش ایرانی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری تجاوز نکرده و پس از اعلام نتیجه تحقیقات نهایی در خصوص حمله به نفتکش ایرانی، برخورد قاطع خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100470002678.jpg عربستان؛,مظنون,اصلی,در,موضوع,اصابت,موشک,به,نفتکش,ایرانی Icana

علی بختیار؛ عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص حمله به نفتکش ایرانی و ابراز بی اطلاعی عربستان از این کار گفت: تحقیقات در رابطه با نفتکش ایرانی در دریای سرخ باید به طور دقیق بررسی شود. ایران به قواعد و اصول بین المللی همواره پایبند بوده و چنانچه کسی در رابطه با کشورمان قواعد بین المللی را نقض کند حتما برخورد خواهد شد.

چنانچه به این نتیجه برسیم که تجاوزی از سوی کشوری صورت گرفته است حتما برخورد قاطعانه خواهیم کرد.

بختیار ادامه داد: در حال حاضر تحقیقات در این خصوص ادامه دارد و چنانچه به این نتیجه برسیم که تجاوزی از سوی کشوری صورت گرفته است حتما برخورد قاطعانه خواهیم کرد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی افزود: در این رابطه به عربستان مشکوک هستیم. جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری تجاوز نکرده و پس از اعلام نتیجه تحقیقات نهایی، برخورد قاطع خواهیم کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی نفتکش ایران، نفت‌کش ایرانی سابیتی متعلق به شرکت ملی نفتکش در دو انفجار جداگانه احتمالا بر اثر اصابت موشک در ساعت‌های 5 و 5:20 صبح در 60 مایلی بندر جده عربستان سعودی دچار انفجار در بخش بدنه شد و دو مخزن اصلی نفت در کشتی فوق آسیب دیدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet