هدر موبایل
1398/08/01 11:00:43
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی:

مسئولان مراقب باشند با اظهارت خود سبب خوشحالی دشمنان نشوند

نماینده مردم بروجرد گفت: نبایستی مواضع و اظهارات مقامات کشور به نحوی باشد که در دل دوستان نا امیدی و در قلوب دشمنان امید ایجاد کند.
مسئولان مراقب باشند با اظهارت خود سبب خوشحالی دشمنان نشوند نماینده مردم بروجرد گفت: نبایستی مواضع و اظهارات مقامات کشور به نحوی باشد که در دل دوستان نا امیدی و در قلوب دشمنان امید ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106590484811.jpg مسئولان,مراقب,باشند,با,اظهارت,خود,سبب,خوشحالی,دشمنان,نشوند Icana

عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به صحبت‌هایی که از سوی برخی از  سیاسیون در جامعه در رابطه با شورای نگهبان مطرح و باعث دوقطبی‌های کاذب می‌شود، اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان یکی از ارکان اصلی قانون‌گذاری در کشور ما محسوب می‌شود و اصلا مشروعیت قوانینی که به تصویب مجلس می‌رسند به تاییدیه شورای نگهبان برمی‌گردد.

وی در ادامه افزود: ما نبایستی حفظ موقعیت،کسب آرا و همچنین تثبیت و استمرار جایگاه  خود را به هر قیمتی رقم بزنیم؛ حتی به قیمت اینکه ارکان نظام را که حاصل رنج امام(ره) و خون شهدا است، تضعیف کنیم؛ بنابراین با این کارها خوراک برای ضد انقلاب تامین می‌شود و از همه مهم‌تر دل بیگانگان هم شاد خواهد شد.

همه مسئولان باید در اظهارات خود دقت لازم را داشته باشند

نماینده مردم بروجرد به اظهارات رئیس جمهور در رابطه با شورای نگهبان اشاره و تصریح کرد: ما باید در سخنان، نوشته‌ها و همچنین در اظهارات وموضع‌گیری‌هایمان دقت لازم را داشته باشیم؛ بنابراین رئیس جمهور با سازوکار شورای نگهبان روی کار آمده و البته از افرادی بوده که از ابتدای انقلاب، تا به الان در مسئولیت‌های گوناگون حضور داشته است، حالا اینکه او را سرکار می‌گذارند و مطالبی را برایش دیکته  و به شکلی آدرس غلط به مردم می‌دهند در واقع وجود این مسائل در شان رئیس جمهور نیست.

مطرح کردن مباحث فرعی معنایی جز دور کردن ذهن مردم از جامعه ندارد

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: کسی که شورای نگهبان را قبول ندارد، نباید کاندیدا شود. مطرح کردن مسائلی علیه شورای نگهبان چه معنایی دارد؟ در حقیقت وجود این مباحث نتیجه ای جز دوقطبی کردن جامعه ندارد و آدرس غلط به مردم می‌دهد که هدفی جز دور کردن ذهن آنها از موضوعات اصلی مملکت و فرار از پاسخگویی ندارد.

مردم در سخت‌ترین شرایط پای این انقلاب ایستاده اند

گودرزی تاکید کرد: ما بایستی سعی خود را به کار ببندیم که ذهن مردم، جامعه و افکار عمومی را در جهت توجه به اولویت‌های کشور تربیت کنیم و نباید به فکر چند روز مسئولیت خودمان باشیم و بعد از آن هر بلایی که خواست بر سر جمهوری اسلامی، جامعه و مردم به وجود بیاید، بی‌خیال از آن عبور کنیم؛ اولویت نخست ما باید ادامه راه انقلاب، آینده این سرزمین، نظام و ملتی باشد که حقیقتا در سخت‌ترین شرایط پای این انقلاب ایستادگی و مقاومت کرده‌اند.

دو قطبی کردن جامعه یک کار بسیار اشتباهی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار کرد: ما باید مراقب باشیم که بار جمهوری اسلامی، بار بسیار سنگینی است و نبایستی مواضع و اظهارات عده‌ای به نحوی باشد،که در دل دوستان نا امیدی و در قلوب دشمنان امید ایجاد کند؛ من عرض می‌کنم که امروز مردم آگاهی بسیار بالایی دارند و براساس کارنامه عملکرد به مسئولان نمره خواهند داد و توجه آنها از موضوعات اصلی به مسائل فرعی منحرف نخواهد شد.

وی در پایان گفت:  این دو قطبی‌سازی‌ها در جامعه بسیار اشتباه است و اگر دوقطبی در جامعه وجود داشته باشد، دو قطبی‌های رنگ باخته گذشته نیست، بلکه دوقطبی واقعی امروز، دو قطبی "فقر و غنا" و حمایت از مرفهان بی‌درد ، اشرافی‌گیری و همچنین انقلابی و انقلابی نمایی بوده است؛ لذا ما باید سعی کنیم بر این اساس ذهن مردم را هدایت کنیم و آینده را فدای چند صباحی مسئولیت خودمان و جریان مورد نظرمان نکنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet