هدر موبایل
1398/07/28 14:29:45
سرویس استان ها
اکبری:

اغلب کارتن‌خواب‌های شیراز از استان‌های مجاور هستند

نماینده مردم شیراز در مجلس با تاکید بر ضرورت تامین منابع مورد نیاز و برنامه‌ریزی مناسب برای ساماندهی کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر شیراز، گفت: اغلب کارتن‌خواب‌های این کلانشهر از استان‌های مجاور هستند.
اغلب کارتن‌خواب‌های شیراز از استان‌های مجاور هستند نماینده مردم شیراز در مجلس با تاکید بر ضرورت تامین منابع مورد نیاز و برنامه‌ریزی مناسب برای ساماندهی کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر شیراز، گفت: اغلب کارتن‌خواب‌های این کلانشهر از استان‌های مجاور هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201709100093076003.jpg اغلب,کارتن‌خواب‌های,شیراز,از,استان‌های,مجاور,هستند Icana

علی اکبری در  گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های لازم برای اسکان معتادان متجاهر و کارتن‌خواب‌های شیراز باید فراهم شود، گفت: برای ساماندهی معتادان متجاهر و کارت‌خواب‌ها دستگاه‌هایی مانند کمیته امداد، هلال احمر، بهزیستی و استانداری باید همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.

علی اکبری (شیراز)

جاذبه‌های بالای شیراز برای مهاجرت/ اغلب کارتن‌خواب‌های شیراز از استان‌های مجاور هستند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شیراز به عنوان یکی از کلانشهرهای کشور جاذبه‌های زیادی برای مهاجرت دارد، افزود: جاذبه‌‌ها باعث شده از استان‌های مجاور به این کلانشهر مهاجرت کنند و به افزایش مشکلات و آسیب‌های اجتماعی دامن زده شود که در این رابطه بار اضافی بر دوش دستگاه‌های مربوطه تحمیل می‌شود؛ در واقع تعداد اندکی از کارتن‌خواب‌ها شیرازی و اغلب آنها از استان‌های همجوار هستند.

وی بر ضرورت تامین منابع مورد نیاز و برنامه‌ریزی مناسب برای ساماندهی کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر کلانشهر شیراز تاکید کرد و گفت: با توجه به آغاز فصل سرما باید سریع‌تر فضاهای مناسب برای اسکان این افراد تامین شود؛ البته به نظر می‌رسد آمادگی لازم برای این مهم وجود نداشته باشد و از سویی در برخی موارد نیز بزرگ‌نمایی می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: ما از لحاظ جنبه نظارتی به این موضوع می‌توانیم ورود کنیم و اگر لازم باشد تذکرات لازم را خواهیم داد.

اکبری ادامه داد: باید اماکن بازپروری معتادان مشخص و گرمخانه‌هایی برای اسکان آنها از سویی دستگاه های متولی راه اندازی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet