هدر موبایل
1398/07/29 09:06:00
سرویس اقتصادی
آقاپور با اشاره به سوءاستفاده قاچاقچیان از معافیت تعرفه واردات موبایل مسافرتی؛

حذف معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری پاک کردن صورت مسئله است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید ضرورت دارد از زیان مصرف کننده پس از حذف معافیت ۸۰ دلاری واردات گوشی همراه مسافری جلوگیری شود.
حذف معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری پاک کردن صورت مسئله است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید ضرورت دارد از زیان مصرف کننده پس از حذف معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری جلوگیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810101917118975.jpg حذف,معافیت,80,دلاری,واردات,گوشی,همراه,مسافری,پاک,کردن,صورت,مسئله,است Icana

معصومه آقاپور علیشاهی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره حذف معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری، گفت: در حال حاضر مصرف کننده نهایی از معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری منتفع نشده و تنها دلالان سودکننده هستند.

باید جلسه مشترکی میان نمایندگان مجلس و مسئولان امر برای حل و فصل مشکلات موجود در مسیر واردات گوشی، تعیین تعرفه، مدل‌های موبایل وارداتی و... برگزار شود تا در این امر زیانی متوجه مصرف کننده و دولت نشود

مسافران بازیچه دست قاچاقچیان گوشی همراه

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی افزود: حذف معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری از دلالی و قاچاق جلوگیری می‌کند زیرا در حال حاضر مسافران بازیچه دست دلالان شده و قاچاقچیان، گوشی همراه خریداری کرده و از پاسپورت مسافران برای واردات و استفاده از معافیت تعرفه‌ای بهره می‌برند.

وی اظهار کرد: باید جلسه مشترکی میان نمایندگان مجلس و مسئولان امر برای حل و فصل مشکلات موجود در مسیر واردات گوشی، تعیین تعرفه، مدل‌های موبایل وارداتی و... برگزار شود تا در این امر زیانی متوجه مصرف کننده و دولت نشود.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد:با معافیت تعرفه‌ای واردات گوشی مسافری علیرغم اینکه مصرف کننده سودی نمی‌برد از جیب دولت هزینه پرداخت می‌شود.

ضرورت جلوگیری از زیان مصرف کننده پس از حذف معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برای جلوگیری از سوءاستفاده از معافیت 80 دلاری واردات گوشی همراه مسافری باید راهکار مناسبی درنظر گرفته شود تا مردم نیز از حذف آن متضرر نشوند، ادامه داد: می‌توان برای حل این مشکل پس از واردات، رجیستری موبایل به نام خریدار انجام گیرد و تنها مسافر بتواند با سیم کارت خود از آن استفاده کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet