هدر موبایل
1398/07/30 08:47:31
سرویس استان ها
حمزه:

کمترین سرانه فضای آموزشی کشور متعلق به مناطق جنوبی کرمان است / وزیر ورزش به وعده هایش عمل کند

نماینده مردم کهنوج در مجلس کمترین سرانه فضای آموزشی کشور را متعلق به مناطق جنوبی کرمان دانست و از وزیر ورزش خواست به وعده هایی که در جریان سفر به این مناطق داده، عمل کند.
کمترین سرانه فضای آموزشی کشور متعلق به مناطق جنوبی کرمان است / وزیر ورزش به وعده هایش عمل کند نماینده مردم کهنوج در مجلس کمترین سرانه فضای آموزشی کشور را متعلق به مناطق جنوبی کرمان دانست و از وزیر ورزش خواست به وعده هایی که در جریان سفر به این مناطق داده، عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100781764507.jpg کمترین,سرانه,فضای,آموزشی,کشور,متعلق,به,مناطق,جنوبی,کرمان,است,/,وزیر,ورزش,به,وعده,هایش,عمل,کند Icana

احمد حمزه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت خطاب به وزیر ورزش و جوانان، گفت: متاسفانه علیرغم گذشت یک سال از سفر شما به جنوب کرمان هنوز هیچکدام از قول‌هایتان عملیاتی نشده است.

نماینده مردم کهنوج، فاریاب، منوجان، رودبار و قلعه‌گنج در مجلس دهم افزود: استخرها به بهره‌برداری نرسیدند و زمین‌های چمن هم احداث نشده‌اند این در حالی است که دهیاری‌ها به وظیفه خود به درستی عمل کردند.

جوانان به دلیل کمبود فضاهای ورزشی در معرض انواع آسیب‌های اجتماعی قرار دارند

وی یادآور شد: مناطق جنوبی کرمان رشد جمعیت بالایی دارد و همچنین بخش زیادی از جمعیت 500 هزار نفری ما جوان هستند که به دلیل شرایط جغرافیایی در معرض انواع آسیب‌های اجتماعی قرار دارند این در حالی است که کمترین سرانه فضای ورزشی کشور متعلق به مناطق جنوبی کرمان است؛ می‌طلبد وزیر ورزش و جوانان سریع‌تر نسبت به عملی کردن وعده‌های داده شده در سفر به مناطق جنوبی کرمان اقدام کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet