هدر موبایل
1398/07/29 14:09:13
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس:

موضع‌ حزب‌الله نسبت به اعتراض‌های مردم لبنان، فرصت سوءاستفاده را از دشمنان گرفت

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: حزب‌الله لبنان با موضع‌گیری صحیح نسبت به اعتراض‌های مردمی فرصت سوءاستفاده را به دشمنان نداد.
موضع‌ حزب‌الله نسبت به اعتراض‌های مردم لبنان، فرصت سوءاستفاده را از دشمنان گرفت عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: حزب‌الله لبنان با موضع‌گیری صحیح نسبت به اعتراض‌های مردمی فرصت سوءاستفاده را به دشمنان نداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910107810766462.jpg موضع‌,حزب‌الله,نسبت,به,اعتراض‌های,مردم,لبنان،,فرصت,سوءاستفاده,را,از,دشمنان,گرفت Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدر خصوص اعتراضات مردمی در لبنان و مواضع سیدحسن نصرالله، اظهار داشت: لبنان در جایگاه مهمی قرار دارد و با اقداماتی که سید حسن نصرالله، مقاومت و حزب الله انجام داده‌اند، قدرتمندتر از گذشته شده‌اند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حقیقتا برخورد حزب الله نسبت به برنامه‌های دشمنان مناسب بوده و آن‌ها را در موضع ضعف و ذلت قرار داده و نتوانستند اقدامات خود را عملیاتی کنند.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های نتانیاهو برای انجام عملیات علیه لبنان را سیاست های حزب الله خنثی کرد، افزود: اعتراضات لبنان ریشه در توطئه عربستان، اسرائیل و آمریکا دارد، این کشورها با توجه به نارضایتی‌های اقتصادی مردم شروع به فتنه انگیزی کردند، این در حالیست که همین کشورها چنین سیاستی را نیز در ایران نیز یکبار پیگیری کرده‌اند.

امیر خجسته

 

خجسته با بیان اینکه دشمنان مردم لبنان و آرامش منطقه مترصد فرصتی بودند تا با استفاده از این شرایط توطئه کنند اما سیدحسن نصرالله به خوبی این شرایط را مدیریت کرد، ادامه داد: به خوبی خواسته‌های مردم لبنان باید دیده شود تا همانطور که حزب الله لبنان به آرامش لبنان کمک کرد، دولت این کشور نیز به ایجاد آرامش در کشور کمک کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: نصرالله، نبیه بری و رئیس جمهور لبنان به خوبی موضع گرفتند و با برگرداندن مالیات‌ها به شرایط سابق، در جهت بهبود شرایط کمک کردند، فضا به خوبی مدیریت شد اما توطئه دشمنان ادامه خواهد داشت.

همچنین گفتنی است؛ سید حسن نصرالله در سخنرانی اخیر خود اعلام کرده است، ما خواستار استعفا و برکناری دولت نیستیم. اگر این دولت برکنار شود دیگر معلوم نیست دولتی داشته باشیم. برخی می‌گویند باید دولت جدید تشکیل دهیم. چرا وقتمان را الکی تلف کنیم. موضوع این وزیر یا آن شخص نیست باید سیاست‌ها تغییر کند. این دولت بماند اما از اعتراضات اخیر عبرت بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet