هدر موبایل
1398/08/01 08:45:07
سرویس فرهنگی
قاضی‌پور:

ارائه مجوز به افراد باید با در نظر گرفتن اهلیت آنان باشد / خرید و فروش و اجاره مجوز دلالی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: هر گونه خرید و فروش و همچنین اجاره مجوز نوعی دلالی محسوب می‌شود و قطعا باید برای برخورد با مسئله فروش و اجاره مجوز فعالیت‌های خدماتی، راه حلی پیدا کرد.
ارائه مجوز به افراد باید با در نظر گرفتن اهلیت آنان باشد / خرید و فروش و اجاره مجوز دلالی است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: هر گونه خرید و فروش و همچنین اجاره مجوز نوعی دلالی محسوب می‌شود و قطعا باید برای برخورد با مسئله فروش و اجاره مجوز فعالیت‌های خدماتی، راه حلی پیدا کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107005050540.jpg ارائه,مجوز,به,افراد,باید,با,در,نظر,گرفتن,اهلیت,آنان,باشد,/,خرید,و,فروش,و,اجاره,مجوز,دلالی,است Icana

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اشاره به بازار داغ خرید و فروش مجوز‌های گوناگون و راه‌های نظارت بر این مسئله، گفت: یکی از دلایل نمایندگان در مواجهه و برخورد با نحوه فعالیت خصوصی‌سازی، مسئله اهلیت افراد بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: حتما باید در واگذاری ها و هر ارائه مجوز، مسئله اهلیت افراد مدنظر قرار گیرد و حائز اهمیت باشد.

وی ادامه داد: کسی که می‌خواهد مجوز فعالیت امور خدماتی چون ایجاد دفتر هواپیمایی و سایر موارد خدماتی را بر عهده بگیرد باید اهلیت لازم را داشته باشد و پس از آن ، باید دستگاه‌های ذی‌ربط به این گونه افراد مجوز دهند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: البته فردی که مجوز می‌گیرد، نباید به همین راحتی مجوز خود را در اختیار افراد نااهل قرار دهد و مسئولین ذی‌ربط باید نظارتی بر این مسئله داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هرگونه خرید و فروش و همچنین اجاره مجوز نوعی دلالی محسوب می‌شود.

قاضی‌پور با بیان اینکه اجاره مجوز انواع امور خدماتی به افراد یک نوع رانت‌خواری است، تصریح کرد: قطعا باید برای برخورد با مسئله فروش و اجاره مجوز فعالیت‌های خدماتی، راه حلی پیدا کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet